Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

Žiemos testas 2013

Jau tapo tradicija, jog Vasario pradžioje Lietuvos BMW klubas organizuoja Žiemos testą, kur visi norintys BMW entuziastai gali įvertinti savo automobilių bei pačių galimybes slidžioje trasoje. Kaip ir praeitais metai, testo vieta buvo pasirinta Šiaulų kartodromo trasa.

 

Ir šiais metais gamta buvo dosninga žiemos salygomis. Trasoje sniegas, po kuriuo užsislėpęs laukė ledas. Pirmojo (iš trijų) važiavimo metu daugelis dar kapstėsi snieguose, bet vėlesniuose dalyviai galėjo įsitikinti, koks nenuspėjamas ledas. O buvo visko ir suktukai, ir pasivažinėjimai už trasos ribų, bei keli dalyviai 'pakibe' ant pusnies, kurie buvo netempti ar nustumti kitų dalyvių. Tad sąlygos tikrai leido įvertinti automobilio galimybęs ekstremaliomis sąlygomis. Vieni kaltino padangas, kiti kaip pagridinį kaltininką nurodė 'tarpinę' :)

 

Šis žiemos testas nebuvo vien sportinis pasivažinėjimas. Taip sutapo, kad renginys įvyko Užgavėnių išvakarėse, tad klubas pasirūpino, kad renginio dalyviai ir svečiai paragautų ant laužo iškeptų blynų, kuriuos kepė patys klubiečiai.

 

Renginyje, kaip jau tapo tradicija, apsilankė ir svečiai iš Latvijos BMW klubo, kurie ne tik smagiai pasivažinėjo, bet dar išsivežė ir keletą prizų.

 

Renginio metu klubiečiai turėjo galimybę išbandyti du naujus automobilius: BMW X1, kurį maloniai mums suteikė KrastaAuto Kaunas, bei BMW X6 ///M 50d, su kuriuo atvažiavo svečiai iš Latvijos(suteiktas Latvijos BMW atstovo).

 

KrastaAuto taip pasirūpino ir prizais nugalėtojas, už ką Lietuvos BMW klubas nuoširdžiai dėkoja.

 

Iki pasimatymų kituose klubo renginiuose.