Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

Žiemos testas 2011-ieji – ekstremalus išbandymas

dscf4207

Renginio nuotraukos

2011 m. vasario 12 d. Įstros aerodrome pralėkė kasmetinis Lietuvos BMW klubo renginys „Žiemos testas 2011“. Visą savaitę buvę šilti ir nieko gero nežadėję orai artėjant savaitgaliui atšalo, pasnigo. Kelionė į renginį, kuris vyko Panevėžyje, buvo ekstremali, o Įstros aerodromas nudžiugino nuostabia, apsnigta ir apledėjusia trasa.

Nors ir negausiai, nuo pat ryto pradėjo rinktis BMW mėgėjai, artėjant varžybų startui, jų pagausėjo ir lenktynių trasoje varžėsi apie 30 norinčiųjų išbandyti savo turimus automobilius. Į renginį atvyko ir gausus būrys svečių iš Latvijos BMW  klubo, turėjo atvykti ir iš Baltarusijos, tačiau gaila, kad dėl pasienyje susidariusios didžiulės eilės jie į renginį nespėjo... Įstros aerodrome buvo kuo ir pasigrožėti – atvažiavo naujieji BMW 5er bei BMW X3, norintieji galėjo BMW X3 ir išbandyti.

Nedalyvavusieji rungtyje turėjo galimybę ne tik palaikyti lekiančiuosius trasa, bet ir ant laužo išsikepti dešrelių ar kitų skanėstų.

Įstros aerodromo pakilimo trasoje, skirtingai nei ankstesniais metais, buvo paruošta viena ilga trasa, kurioje vienas važiavimas trukdavo apie 3-4 minutes. Trasa, galima sakyti, buvo suskirstyta į dvi dalis: viena dalis – sniegas, antra dalis – ledas, bet po pirmųjų važiavimų sniegas prasivažinėjo ir sukibimas pagerėjo. Pūga varžybų metu nelepino dalyvaujančių, kartais ne tik trasa, bet ir vadinamieji „buratinai“ dingdavo iš akių.

Pagaliau atėjo linksmiausioji dalis – apdovanojimai, diplomais ir kitomis dovanomis buvo apdovanoti greičiausieji bei greičiausiosios. Latvijos BMW klubas mūsų klubui padovanojo BMW vairą. Po renginio nors ir buvo šalta ir labai žvarbu, visų veiduose švietė šypsenos, visi buvo linksmai, pakiliai nusiteikę.

 

Labai ačiū rėmėjams, be kurių nebūtų tokio smagaus renginio:

Krasta Auto
Rotoma
Altas
Statoil
TATA
Ducati
Soliris