Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

Žiemos testas 2010 - TIKRAS išbandymas visiems

iemos testas 2010 - tikras ibandymas visiems

Šį savaitgalį praūžęs Lietuvos BMW klubo „Žiemos testas 2010“ tapo tikru išbandymu visiems: tiek vairuotojams, tiek automobiliams. Kas sakė, kad mums gresia atšilimas, galėjo įsitikinti atvirkštiniu variantu , jei tik buvo Istros aerodrome (Panevėžio raj.).

Iš pat ankstaus ryto čia, kaip ir praėjusiais metais, vėl rinkosi BMW markės automobilių mylėtojai, Lietuvos BMW klubo nariai iš visos Lietuvos bei svečiai iš užsienio klubų. Nustebino itin gausus svečių - brolių latvių - būrys. Šiais metais jie atvyko pasiruošę ir atsivežė parodyti, ką turi ir ką moka. Netrūko ir įspūdingų automobilių, tokių kaip BMW X1 ir BMW 5 GT. Taigi buvo ir ką veikti, ir kur akis paganyti.

Nors oras pasitaikė labai žiemiškas, bet tikrai puikus. Kad ir koks šaltukas spaustų, viską pataiso gera nuotaika, lauže kepamos mėsos kvapas, šilta arbata rankose ir, žinoma, šiltas bendravimas. Taip laiką leido trasų prieigose susirinkęs gausus žiūrovų ir palaikymo komandų būrys.

O šalia esančiame trasų ruože virė kovos dėl greitesnio, geresnio titulų. Ten buvo karšta. Kaip ir praėjusiais metais, trasa buvo suskirstyta į dvi dalis. Viena už kitą klastingesnės. Ledas... sniegas... ledas... sniegas ... Štai čia ir teko parodyti savo meistriškumą visiems. Ne vienas ir į pusnį „įsibrido“, ne vienam ir suktis buvo sudėtinga. Tačiau, be jokių abejonių, buvo smagu.

Ne mažiau maloni buvo  ir antroji dalis, kurios metu Greičiausieji ir Geriausieji buvo apdovanoti prizais, diplomais ir visų šypsenomis bei sveikinimais. Laisvai liejosi šampanas ir nuoširdūs sveikinimai. Marcis Kaktinš, atstovaujantis Latvijos BMW klubui, iškilmingai pakvietė Lietuvos BMW klubą dalyvauti jų  renginyje liepos mėnesį. Jau dabar neabejojame, kad ten vyksime. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems, kepusiems, stūmusiems iš sniego, teisėjavusiems ir šalusiems, mažiesiems dalyviams už kantrybę laukiant tėčių ar mamų ir visiems visiems, kuriems tai patiko.

Ypatinga padėka mūsų renginio rėmėjams, be kurių šis renginys nebūtų toks smagus:

  • Altas
  • Rotoma
  • UAB‘Stokker“
  • UAB“Soliris“

Renginio akimirkas galite pažiūrėti klubo galerijoje.