Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

Žiemos testas 2009

z_testas_20092009-02-07 įvyko tradicinis Lietuvos BMW klubo žiemos renginys “Žiemos testas 2009”. Šiais metais klubas pasirinko šiek tiek neįprastą šio renginio formatą – buvo surengtas uždaras klubo renginys, kuriame dalyvavo tik Lietuvos BMW klubo nariai, kandidatai į klubo narius bei kviestiniai svečiai iš užsienio bei Lietuvos automobilių klubų.

Šiame renginyje buvo siekiama sudaryti jaukią atmosferą, kad tiek patys klubo nariai, tiek ir svečiai galėtų artimiau pabendrauti bei nepasimestų minioje nepažįstamų žmonių. Per pertrauką tarp rungčių renginio dalyviai galėjo pabendrauti prie šiltos arbatos puodelio bei kepsninėje kepamų užkandžių. Šalčio išvarginti dalyviai bei svečiai buvo laukiami mus svetingai priėmusioje Panevėžio “Įstros” aerodromo kavinėje.

 

Renginio metu tradiciškai buvo surengtos kelios slalomo rungtys, kurių metu dalyviai galėjo pademonstruoti ne tik greituminio važiavimo gabumus, bet ir savo vairavimo įgūdžius parkuojant automobilį šalikelėje, statant automobilį į garažą bei siaurame kelyje apvažiuojant arti viena kitos esančias kliūtis.

Didelį renginio dalyvių susidomėjimą sukėlė UAB “Krasta Auto” specialiai šiam renginiui skirtas bandomasis BMW 320xd automobilis, kurio galia bei manevringumas buvo išbandomi tose pačiose slalomo trasose.


Slalomo nugalėtojai tradiciškai buvo suskirstyti į 3 klases.

Trečia klasė:

pirmąją – Rodion Jonaitis,

antrąją – Domas Poznanskas,

trečiąją – Gediminas Balodas.

Penkta klasė:

pirmąją – Giedrius Karauskas,

antrąją – Gediminas Viksva,

trečiąją – Tomas Graževičius.

Septinta klasė

pirmąją – Vytenis Dziegoraitis,

antrąją – Robertas Paulaitis,

trečiąją – Donatas Visockis.


Taip pat buvo apdovanota ir atskira svečių klasė:

pirmąją – “Civic” klubo atstovas Mangirdas Kasperavičius,

antrąją – “Civic” klubo atstovas Erikas Benko,

trečiąją – “Nissan” klubo atstovas Audrius Matulaitis.


Renginyje taip pat dalyvavo “Peugeot” klubo atstovė Agnė Vickakckaitė, kuri vos 0,01 sekundės dalimi nusileido svečių klasės trečios vietos laimėtojui. Ji buvo apdovanota specialiu paguodos prizu.


Tiek renginio metu, tiek ir po renginio vykusioje Lietuvos BMW klubo narių vakarienėje didelis dėmesys buvo teikiamas kandidatams į klubo narius, nes tai viena geriausių progų geriau pažinti žmones, siekiančius įsilieti į klubo kolektyvą bei gera proga patiems kandidatams artimiau susipažinti su klubo nariais ir apsispręsti, ar jie nori prisijungti prie mūsų.

Esame be galo dėkingi “Civic”, “Nissan”, “Peugeot” bei “Rover” automobilių klubų atstovams už jų dalyvavimą mūsų renginyje bei už galimybę plėtoti glaudesnius ryšius tarp Lietuvos automobilių klubų. Taip norime padėkoti svečiams iš Latvijos BMW klubo, kurie jau tapo nuolatiniais mūsų renginių dalyviais.

Didelę padėką reiškiame ir šio renginio rėmėjams: UAB “Krasta Auto”, UAB “Rotoma”, UAB “Altas” bei UAB “Sadiras”, kurie net ir tokiu sunkiu laikotarpiu nepagailėjo lėšų ir padėjo tikrai vertingomis dovanomis.


Renginio nuotraukas galima pamatyti čia.