Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

Vasaros renginys "BMW vasara 2015"

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, asociacija „Lietuvos BMW klubas“ organizavo vasaros renginį. Šiais metais renginys vyko neįprastoje vietoje – Zarasuose. Jau prieš kelis mėnesius entuziastai apibrėžė kalendoriuje datą – 2015-07-25. Juo labiau, kad visus intrigavo naujas kasmetinio renginio formatas – orientacinės varžybos automobiliais.  

Po registracijos įvyko apmokymai, kaip, ką, per kiek laiko ir kur atlikti. Kiekvienas ekipažas gavo maršrutą ir lygiai 12 valandą pajudėjo pirmasis BMW. Po to sekantys dalyviai (ekipaže turėjo būti bent du žmonės) buvo išleidžiami kas 5 minutes. Pagrindinė sąlyga, kurią pabrėžė „Lietuvos BMW klubo“ prezidentas Justinas Daubara ir teisingieji organizatoriai, buvo KET atsakingas laikymasis. Pažeidėjai buvo drausminami griežtai – baudos taškais.

Veiksmas prasidėjo Zarasų širdyje – Sėlių aikštėje, kurią mums specialiai paruošė laikinai užtverdami kelią Zarasų rajono policija (ačiū Jiems už bendradarbiavimą).

Orientacinės varžybos ne tik užkėlė adrenalino kiekį iki viršutinės ribos, bet ir supažindino mus su gražiausiais Zarasų rajono ir miesto objektais. Aplankėme 1500 metų skaičiuojantį Stelmužės ąžuolą, prie kurio turėjome išbandyti jėgas sverdami kuprinę. Pabuvojome ir prie Antazavės Dievo apvaizdos bažnyčios, kur kiekvienas ekipažas turėjo įsiamžinti šventoje „asmenukėje“. Sekantis objektas buvo šauni R. Čižo alaus darykla, kurios kulinarinio paveldo, žinoma, negalėjome paragauti, bet įsiamžinome ir nutarėme, kad kitą kartą reikės surengti degustaciją. 1937 metais pastatytas vėjo malūnas prie Vencavo ežero taip pat tapo azartiškų ekipažų „asmenukių“ objektu. Na, o po intensyvios ekskursijos, prie finišo, laukė ne ką mažiau smagi užduotis – indo pripildymas vandeniu. Tuo baigėsi mūsų komandinis darbas ir visi nekantriai ėmėme laukti atomazgos su trokštama Zarasų mero Nikolajaus Gusevo taure.

Kol buvo skaičiuojami balai ir organizatoriai suko galvą spręsdami, kurie ekipažai drausmingiausi, geriausi, šauniausi, dalyviai galėjo apžiūrėti Zarasų miestą: Zaraso ežerą, jo pakrantes, apžvalgos ratą ir miesto gatveles.

Galiausiai 16 valandą visi bendraminčiai sugužėjo arčiau palapinės su „Lietuvos BMW klubo“ vėliava. Geriausiais buvo paskelbti tie, kurie sugebėjo surinkti mažiausiai baudos taškų. Garbingą pirmą vietą tik su 250 baudos taškų iškovojo ir gavo išsvajotą Zarasų mero taurę Saulius ir Ramunė su BMW E32. Antrą vietą iškovojo Povilas ir Indrė, kurių E36 ekipažo „asmenukės“ buvo įvertintos „BMW klubo“ svetainėje kaip „geriausi selfiai“. Trečią vietą laimėjo Anatolij ir Vaido ekipažas su tikrai išskirtiniu E36. 

Taip pat norime padėkoti mūsų renginio rėmėjams:

  • Zarasų rajono savivaldybei;
  • Mariui Mickevičiui;
  • Tadui Kaseliui.

Po apdovanojimų klegantis BMW entuziastų būrys išsisklaidė savo keliais iki vakaro, kurį tęsė ištvermingiausieji Zarasų miesto kempinge. Buvo ir didžiulis BMW tortas, ir daug šnekų, ir diskusijų, ir geros nuotaikos, ir daug uodų iki išnaktų.

Išsivežėme gerus prisiminimus, smagią nuotaiką ir kaip visada vildamiesi, kad vėl netrukus susibėgsime. O tai ne už kalnų – rugpjūčio 8 dieną Kaune, Kačerginės žiede, bus emocijų, o už poros mėnesių garsioji ir laukiama BMW rudens kelionė...Kur ji bus?

Iki susitikimo sekančiuose renginiuose!