Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

Sušildykim širdelę 2011. Kalėdos pas vaikus

Š.m. gruodžio 16 d. Lietuvos BMW klubo nariai ir forumiečiai keliavo į Beižonių globos namus, kadangi kaip ir kiekvienais metais gruodžio mėnesį čia mūsų laukia mažieji draugai. Ilgai sukome galvas kaip šiais metais nustebinti mūsų globotinius. 

Tam tikslui pasiuntėme net žvalgybininkus, kurie turėjo slaptai išsiaiškinti ko tikisi ir ko laukia vaikai. Kaip ir kiekvienais metais, vos tik atvykstam į Beižonių vaikų globos namus, mus pasitinka didelis būrys „beižoniukų“. Miela buvo juos visus matyti ir apkabinti. Neilgai trukus vaikai pasidalino visus svečius ir išsiruošėme į pažintinę kelionę po jų namus, pasižiūrėti kaip čia jiems sekasi gyventi. Dūkom, šėlom, staiga iš šiaurinės pusės pasirodė ir pats Kalėdų senis su dideliu, dideliu maišu, pilnu dovanomis. Klubo nariai net pradėjo šmaikštauti: dovanos vaikams šiais metais buvo dovanotos pagal ūgį. Kuo mažesnis „beižoniukas“ ar „beižoniukė“, tuo didesnis jo ar jos dovanų krepšelis, na, ką jau ten slėpti – visas krepšys. Matomai vaikai šiais metais buvo labai geri, tad ir dovanos įspūdingos Kalėdų senelio. Vyresnieji ne ką prasčiau buvo apdovanoti, nes nustebino senelį šaltį ir dainom, ir šokiais, ir eilėmis.

Vakaro pabaigoje susirinkome bendroje virtuvėje, kur mūsų jau laukė gardžios picos, kurios jau tapo tradiciniu šventės patiekalu lankantis Beižonyse. Turėjome ir sulčių, ir pyragų, važiuojant miškais link Beižonių, meška su zuikiu stabdė mūsų koloną ir prašė vaikams perduoti riešutų ir kitų miško gėrybių.

Tačiau kaip ir visos šventės, taip ir ši turėjo pasibaigti. Gaila buvo skirtis su mažaisiais draugais, tačiau žinojome, kad jau greitai vėl pasimatysime. Todėl palinkėjome vieni kitiems gražių švenčių ir atsisveikinome. Išvažiavome laimingi, nes šventė pavyko, pamatėme vaikus ir svarbiausia įteikėme jiems svarbiausią dovaną – tikėjimą Kalėdų dvasia ir bendravimo galia.

Leisti vaikams pajusti Kalėdų dvasią – pati didžiausia dovana mums, suaugusiems. Todėl ši šventė buvo dovana ne tik vaikams, bet ir visiems suaugusiems, kas joje dalyvavo. Žinoma, be gerų žmonių paramos, ši šventė nebūtų buvusi tokia. Todėl labai dėkojame visiems, kas padėjo ją tokią padaryti.

Renginio akimirkas galima pasižiūrėti čia:

http://galerija.bmw-klubas.lt/index.php/renginiai/Klubo-renginiai-2011m/BMW-Kal-dos-2011