Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

Sušildykim širdelę 2008

kaledos_2008Kaip ir kiekvienais metais , prieš pat Kalėdas, klubas aplankė Beižonių vaikų globos namų auklėtinius, kuriems surengėme nedidelę šventę.

2008-12-07 kartu su vaikučiais nuvykome į Aukštadvario kartodromą, kur pasiskirstę į komandas, kurias sudarė vienas vaikų namų auklėtinis ir vienas suaugęs, surengėme varžybas. Nugalėtojai buvo apdovanoti Aukštadvario kartodromo ir Lietuvos BMW klubo įsteigtomis taurėmis. Po varžybų aplankėme, šalia Aukštadvario esančia, Velnio duobę. Grįžę į Beižonis surengėme stalo teniso mini turnyrą bei kelis atrakcionus, kur kartu su vaikais gerai padūkome. Vakaro užbaigimui buvo picos, kurias atvežė picerija ZAIZAI.

 

Pirmos dienos nuotraukas galima pamatyti čia:

2008-12-14 nuvykome antrą kartą. Šį kartą važiavome su dovanėlėmis bei Kalėdų Seneliu. Kadangi Senelis kiek užtruko, tai nuvykę pas vaikučius turėjome laisvo laiko, kurį praleidome smagiai varžydamiesi įvairiuose atrakcionuose. Na, o atvykus, labiausiai lauktam vakaro svečiui, Kalėdų Seneliui prasidėjo šventė, kur buvo ir žaidimų ir eilėraštukų ir dainelių ir pasirodymų ir dovanėlių.

Antros dienos nuotraukas galima pamatyti čia:


Labai norėtume padėkoti tiems, kas labai padėjo suorganizuoti šią smagią šventę vaikams:

Ramūnui A.
Tomui A.
Domui P.
Tomui R.
Žydrūnui J.
Rimui M.
Giedriui K.
Alionai D.
Genadijui A.
ZAI-ZAI picerijai
Aukštadvario kartodromui