Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

Rudens kelionė 2014 ir rudens visuotinis susirinkimas

Kaip ir kasmet įvyko rudeninė Lietuvos BMW klubo kelionė Lietuvos neatrastais (arba atrastais ir pamirštais) kraštais. Šiais metais, spalio pradžioje, į Aukštaitijos kraštus pajudėjo BMW fanai iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Šiaulių.

Sutapimas suvedė Kauno ir Vilniaus bendraminčius su plieniniais „žirgais“ ties plentu Ukmergė – Molėtai. Pasidabinę Lietuvos BMW klubo vėliavėlėmis automobiliai nusidriekė ilga kolona siaurais ir kalnuotais keliukais, traukdami aplinkinių dėmesį. Per pusantros valandos smagus karavanas pasiekė vieną iš kelionės tikslų – Anykščių siauruko muziejų ir geležinkelio stotį, tačiau traukinys kažkokių ten nelaukia, tad kelionę siauruku įtraukėme į ateities planus, tačiau bėginiu dviračiu jėgas išbandė ne vienas dalyvis J Belaukiant gido atkeliavo bičiuliai iš Šiaulių ir Panevėžio. Klegantis, maždaug 30 žmonių būrelis užpildė tylias muziejaus patalpas, kurios kažkada tarnavo kaip tikrų tikriausia aktyvi geležinkelio stotis su nevėluojančiu į darbą viršininku ir nepailstančiais budėtojais.

Apsižvalgę ir gerokai praplėtę žinias apie siaurųjų bėgių transportą, pajudėjome į kitą, ekstremalesnę vietą, Kalitos kalną. Mintis apie vasaros rogutes ne vieną intrigavo, o kiti gi su malonumu tikėjosi pakartoti jau bandytą pramogą.  Pakeliui klubo gretos vis plėtėsi, bendraminčiai jungėsi po darbų, reikalų, kad tik sudalyvautų rudeninėje kelionėje. Solidi kolona užplūdo Anykščių gatves ir Kalitos kalną. Ekstremalių pojūčių užteko visiems, o tiems, kuriems neužteko, leidosi dar ne kartą nuo kalniuko.

Dienai įpusėjus pramogos buvo taip pat tik įpusėjusios. Su nerimu 18 mašinų kolonos laukė vietinės Anykščių kavinės, nežinodamos, kaip čia reikės sutalpinti būrį išalkusių BMW entuziastų, tačiau viskas baigėsi laimingai, visi liko sotūs ir kavinės sienos atlaikė bičiulių masę.

Pasistiprinę rudeninės kelionės dalyviai net nemanė baigti nuotykių, tad visų žvilgsniai nukrypo į apžvalgos bokštą, esantį maždaug 14 km už Anykščių. Siaurais keliukais 18 BMW markės automobilių pajudėjo link kito kelionės taško. Kelias buvo  įspūdingas savo nuokalnėmis ir įkalnėmis, rudeniškais laukų ir miškų vaizdais, pro priekinį stiklą ir galinio bei šoninio vaizdo veidrodėlius matėsi bendraminčių plieniniai draugai, vieningai neskubėdami judantys ta pačia kryptimi. Paganyti akis buvo į ką pakeliui sutiktiems vietiniams gyventojams: gausiame būryje buvo ir „old school“ atstovų e24, ir neilgai asfaltu riedančių modelių, ir klasikinių e36 (liaudyje vadinamų „kregždžių“), ir milžinų e53

Vos atvykę nedidelę aikštelę užpildė BMW automobiliai ir visi pasuko link apžvalgos bokšto. Vaizdai pritrenkė, iš 15 m aukščio matėsi Dusyno ežeras, rudenėjantys laukai... Bet linksma kompanija nebūtų linksma kompanija, jei nesugalvotų įsiamžinti prie bokšto, apačioje... sugulę ratu apie Lietuvos BMW klubo vėliavą... 

Bokštą smagieji keliautojai paliko stovėti, tačiau vis nerimo ir galiausiai visi pasidalino į dvi grupes: viena nuskuodė į kartingų trasą, kita – link sodybos netoli Panevėžio, kurioje turėjo tęstis ir baigtis smagioji kelionė po Aukštaitijos kraštus. Tiesa, pakeliui ir tie, kurie nevyko į kartingų trasą, patyrė šiokių tokių aštrių pojūčių, bet draugą nelaimėj pažinus, viskas baigėsi geriausiai, kaip tik galima būtų tikėtis.

Kelionės galutinis taškas buvo toli ir kelias į jį vedė ganėtinai painus, pasislėpęs miškuose. Tamsoje pirmoji ekipažo dalis pasiekė sodybą miškuose, iš visų labiausiai tikėtinų žvėrių, ant kelio sutikę tik varlę ir, matyt, vieną kitą sraigę. Kol įsikūrė pirmieji, po pasivažinėjimo kartingais netruko atlėkti ir likusi dalis bendraminčių. Lietuvos BMW klubo prezidentas pradėjo oficialią suvažiavimo dalį visuotinio susitikimo proga, buvo kalbama apie rimtus reikalus, klubo renginius ir kt., įvyko naujų klubo narių priėmimas. Šiais metais Lietuvos BMW klubo gretas papildė penki nauji nariai, kuriuos senbuviai užvertė klausimais ir pastabomis apie rankas kišenėse ir pan. Kaip ten bebūtų, vieno nario lūpos ištarė lemtingus žodžius: „BMW – tai gyvenimo būdas“.

Po oficialios dalies prasidėjo smagus pasisėdėjimas su muzika, kalbomis, juokeliais, tik dainų gal pristigo, bet geros nuotaikos buvo per akis, o neblėstančio ūpo užteko ir kitai dienai, kai šmaikštaudami paskutiniai nariai išvyko iš sodybos miškų prieglobsty link Panevėžio ir išsiskirstė, kas sau. Su mintimi...iki kitų malonių susitikimų!