Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

Lietuvos ir Baltarusijos BMW klubų narių ir forumiečių susitikimas

IMG_4739

 

Š.m. lapkričio 26 d. įvyko Lietuvos BMW klubo forumiečių susitikimas. Kitaip šis renginys dar yra vadinamas GRAND MEET‘as. Šių metų GRANDAS sulaukė svečių iš Baltarusijos BMW klubo, todėl drąsiai galima sakyti, kad šiemet ši šventė įgavo tarptautinį 2 – jų BMW klubo dalyvių atspalvį. Tad ne nuostabu, kad net gi buvo kilusi mintis renginį pavadinti „TARPTAUTINIS 2011 m. FORUMIEČIŲ RUDENS GRAND MEET‘as“.

Pagal skaičių – šių metų lapkričio 26 d. įvyko jau keturioliktas GRAND MEET‘as.

Iš Baltarusijos atvažiavo Baltarusijos BMW klubo prezidentas, Baltarusijos BMW klubo nariai ir Baltarusijos BMW klubo forumiečiai – iš viso 12 svečių.

IMG_4887

 

Lietuvos dalyvių buvo ženkliai daugiau. Susitikime dalyvavo Lietuvos BMW klubo nariai, Kandidatai į Lietuvos BMW klubą, LBK forumiečiai bei paprasti forumo dalyviai – iš viso 33 lietuviai.

 

Kad nepavėluotų, daugelis svečių atvažiavo dieną prieš patį renginį – lapkričio 25 d. Jų poilsiu rūpinosi renginio organizatoriai, kurie visą naktį nemiegojo ir „gaudė“ atvykstančius svečius nuo automagistralės VILNIUS – KAUNAS.

 Lapkričio 26 d. apie 12:00 val. prasidėjo dieninės dalies programa.

IMG_4820

 

Kartu su svečiais aplankėme Trakų pilį. Svečiai niekada nebuvo Trakuose, tad ši Lietuvos istorinė vieta jiems paliko labai didelį įspūdį. Po Trakų istorijos muziejaus aplankymo, kartu su svečiais pietavome restorane „SENOJI KIBININĖ“.

 

Apie 19:00 val. prasidėjo vakarinė dalis kaimo sodyboje "DALIOS SODYBA", esanti Kaišiadorių rajone Stasiūnų kaime. Puiki vieta, graži sodyba, puikūs sodybos šeimininkai, labai skanus maistas, geros poilsio sąlygos – štai tokius žodžius išsakė svečiai iš Baltarusijos, neatsiliko nuo pagyrų ir mūsų Lietuvos BMW klubo nariai ir forumiečiai. Būtina paminėti, kad be senbuvių į renginį atvažiavo nemažai naujų veidų anksčiau niekada nedalyvavusių tokio tipo susitikimuose. Linksmybės, šokiai, smagūs žaidimai truko iki pat ryto. Rekordas nesumuštas, tačiau paskutinieji - ištvermingiausieji šėlo iki 5:30 val. ryto.


IMG_4740

Pabaigai norėtųsi padėkoti visiems susirinkusiems BMW mylėtojams, didelis dėkui tiems, kas prisidėjo prie šventės organizavimo, tikimės, kad išsiskyrėm ne ilgam ir artimiausiu metu mes vėl susitiksime draugiškoje kompanijoje.

 

Daugiau informacijos apie įvykusį renginį galima rasti čia: http://forumai.bmw-klubas.lt/viewtopic.php?f=39&t=103521