Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

Lietuvos BMW klubo labdaros akcija - BMW Kalėdos 2005'

Kalėdos stebuklų metas. Net ir maži stebuklai, daromi su meile, šiluma ir dėmesiu virsta dideliais. Artėjant Šv. Kalėdoms, gražioms ir šiltoms šventėms, kiekvienas iš mūsų tarsi ištirpstame šventiniame šurmulyje, galvoje dūzgia daugybė minčių apie dovanas artimiesiems, draugams. Tačiau mūsų dėmesio ir šilumos reikia ne tik jiems, o ir visai svetimam žmogučiui, kuris taip pat ilgisi kažko artimo. Šiek tiek liūdna ir graudu stebėti per televiziją mažas , liūdnas akytes. Smagu žinoti, kad galbūt dauguma paliktų vaikų nors per šias šventes sulauks nors ir nedidelių , bet jiems labai svarbių “stebuklų”.

Lietuvos BMW klubas taip pat prisidėjo prie stebuklų darymo akcijos. Jau tapo tradicija kasmet prieš Kalėdas pradžiuginti mažylius ir padovanoti jiems nors truputį šviesos ir šventės. Šiais metais buvo pasirinkti atokiame Lietuvos kampelyje įsikūrę Beižionių (Elektrėnų sav.) vaikų globos namai.

Lietingą Gruodžio 11-osios dienos popietę BMW automobilių kolona pajudėjo link Beižionių. Oras buvo labai nedėkingas - lietus, stiprus , šaltas vėjas, vandeniu ir šlapiu sniegu padengtas kelias labai komplikavo kelionę. Greitkelyje teko stebėti daugybę avarijų, kuomet mašinos buvo tiesiog išbarstytos po pakeles. Lietus vertė sunerimti dėl planų įvykdyti sumanytą atrakciją vaikams, t.y. mini slalomą. Tačiau nei vienam dalyvaujančiam nekilo abejonių dėl šios misijos užbaigimo. Po gero pusvalandžio snieguotais ir slidžiais keliais pagaliau pasiekėme Beižionis ir įsukome į nedidelį vaikų globos namų kiemelį. Iškart supratome, kad čia jau mūsų laukė. Pro langus šmėžavo mažos galvelės, kažkas mojavo rankelėm, kažkas išbėgęs į lauką su garsiu džiaugsmu pasitiko. Globos namų direktorius šiltai pasitiko visus atvykusius. Tačiau jautėme jo balse jaudulį, kuris išdavė, kad čia tikrai nedažnai kas nors lankosi.

Šiek tiek apšilę, susipažinome su vaikais, kurių čia gyvena virš 30. Gyventojų amžius nuo 8–erių iki 15-os metų. Tądien ne visi vaikai buvo globos namuose, nes pasirodo, neretas iš jų savaitgaliais grįžta į namus, pas tėvus.

Ilgai šildytis ir pažindintis neteko, nes iš nekantriai trypčiojančių ir besižvalgančių vaikų supratome, kad “laikas, dėdės ir tetos, į lauka pasivažinėti! “. Skubiai buvo suformuoti ekipažai, paruošta trasa. Varžybų metu trasos pakraščiuose bangavo aistros: sirgaliai sirgo už ekipažus, skaičiuojama kiekviena sekundės dalis, garsiai aptarinėjami automobilių atliekami piruetai ir „saulės“. Ir vaikai ir klubo nariai buvo kaip reikiant „užsidegę“. Slalomo lyderiais dar vykstant varžyboms buvo paskelbti klubo prezidentas Rytis ir klubo narys Robertas, kurie kovojo tarpusavyje dėl sekundės dalių, o jų automobiliai „šoko“ anaiptol ne „meškiukų valsą“, kas būdinga tokių klasių automobiliams.

Mažiesiems ekipažų nariams tokios lenktynės matomai patiko, nes tie patys vaikai veržėsi važiuoti dar karta ir dar.

Prabuvę gerą valandą šaltyje, nors ir nesustirę, tik su atšalusiomis nosimis grįžome į vidų, kur mūsų laukė šeimininkų paruoštos vaišės ir graži programa. Visiems susirinkus buvo išdalintos atvežtos saldžios ir namų ūkyje praversiančios reikalingiausios dovanos. Klubo nariai taip pat buvo apdovanoti - vaikai išdalino visiems nuostabius atvirukus, kuriuos pažadėjo išsiųsti su užrašytais sveikinimais. Be to, ypač smagu buvo matyti kūrybingus ir drąsius vaikus, kurie dainavo savo kūrybos dainas, muzikavo ir šoko. Netgi ir svečius įtraukė į šokių sūkurį. Šventės atmosfera buvo išties šilta. Vaikai noriai bendravo, domėjosi klubo veikla, automobiliais, aprodė savo „namus“, ūkį, naminius gyvūnėlius. Šventė be staigmenų nebūtų šventė. Viena iš šventės dalyvių ir klubo svečių, prisidėjusių prie šventės rėmimo, Greta H. kartu su mažąja Agnyte, surengė bevardžio triušelio vardynas. Kokių tik vardų nebuvo pasiūlyta : sixis, „525“, touringas, šniceris ir panašūs. Tačiau visgi nugalėjo paprastasis TIUKAS.

Šventės turi tokia bloga tradicija – jos baigiasi. Laikas, praleistas su šiais vaikais tikrai neprailgo. Jau sutemus, šventės pabaigai turėjome paslėpę maiše dar viena dovaną, kuri išgąsdino globos namų kaimynus. Nors lauke dulkė lietus, visi buvo pakviesti į kiemą, kur savo pasirodymo laukė fejerverkai. Fejerverkų šou buvo išties linksmas ir „sportinis“. Pradėjus „šaudyti“ kai kam teko ir pabėgioti išsigandus paskui sekančio fejerverko. Tačiau viskas baigėsi laimingai , niekas nenukentėjo. Apsieita tik didele juoko doze.

Atsisveikinę su svetingais šeimininkais, pilni įspūdžių, nuotykių, šiltų jausmų, užfiksuotų foto kadrų, šiek tiek liūdesio, dėl liekančių mažylių ir su viltimi, kad jiems tikrai turi viskas būti gerai, pajudėjome link namų, kur mūsų jau laukė mūsų pačių artimieji. Smagu kai gali kitam padaryti šventę, nors ir mažytę.

Norime nuoširdžiai padėkoti visiems parėmusiems šią klubo akciją:

„UAB“ Palink“;
Gretai ir Jean Luckui H.;
Domui Juknevičiui;
Tomui Butkui;
Laurynui Juknevičiui;

O taip pat ir klubiečiams: Irinejui, Mariui, Valdui, Eivitui, Evaldui, Rolandui, Robertui..

Skelbiame Jus „2005 metų Lietuvos BMW klubo kalėdų Stebuklų ambasadoriais“. Be jūsų paramos mes nebūtume tiek padarę

Sustojusias renginio akimirkas galite pažiūrėti klubo galerijoje.