Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

Lietuvos BMW klubo labdaros akcija - BMW Kalėdos 2004'

2004m. gruodžio 11d. įvyko Lietuvos BMW klubo labdaros akcija "BMW Kalėdos 2004" Nutarėme, kad būtų labai puiku pasveikinti likimo nuskriaustus vaikučius ir padovanoti jiems šventę.

Todėl apniūkusį šeštadienį klubo narių automobilių kolona pajudėjo į prie Valkininkų esančius Spenglos vaikų namus. Pasiekusius kelionės tikslą mus pasitiko džiaugsmingi šūksniai, spindinčios akys, pirmyn atgal zujantys judrūs globos namų gyventojai. Netikėtoms sutiktuvėms mes buvome pasiruošę. Klubo narių automobilių bagažinės buvo pilnos dovanėlių: kilimų, grindų dažų, žaislų, kalendorių, vaisių. Dovanėlių buvo daugiau nei laisvų rankų, todėl reikėjo kviestis į talką vaikus, kad padėtų visas šias dovanas sunešti į vidų. Visas dovanas vainikavo didžiulis tortas, kurį vos panešė du klubo nariai. Sugužėję į vidų pasiskirstėme į 7 grupes ir nuėjome aplankyti vaikučių, pažiūrėti kaip jie gyvena, pabendrauti su jais. Ko tik ten nebuvo: ir pokalbių, ir eilėraščių, ir dainų, ir žaidimų. Širdį virpino vaikų nuoširdumas, atvirumas, noras bendrauti...

Paskui visi patraukėme prie šventinio vaišių stalo, kur klubo nariai išdalino vaikams atvežtus gardėsius. Bet ir vaikai buvo nepėsti, klubiečiams paruošė staigmeną - mini koncertą, kurio metu padainavo apie BMW :)

Laikas nenumaldomai slinko ir kur buvęs, kur nebuvęs atėjo sunkus atsisveikinimo metas. Atsisveikinant klubo narys Robertas parodė kaip važinėja tikri profesionalai - vaikų globos namų kieme piešė efektingas "saules". Smagu buvo stebėti kupinas susižavėjimo vaikų akis. Vaikams ši atrakcija taip patiko, kad Robertas lengvai nebeišsisuko - turėjo kelis kartus pavėžinti pačius atkakliausiuosius. Atrodė kad vaikai dar ilgai nepamirš šių akimirkų. Ką ir bepridursi, Robertas tapo popietės žvaigžde, išlipęs iš automobilio geras 10 minučių turėjo vaikams dalinti autografus.

Pažadėję vaikų neužmiršti ir būtinai sugrįžti, klubo nariai patraukė namo. Tikimės, kad nuo šiol šis renginys taps tradiciniu - juk taip smagu daryti gera, dovanoti vaikams šilumą ir džiaugsmą, dėmesį, kurio jiems taip trūksta. Sustojusias renginio akimirkas galite pažiūrėti klubo galerijoje.

Klubo nariai dėkoja UAB "Melga" už paramą, o taip pat ir ne klubo nariams, dalyvavusiems renginyje. Didelis dėkui.