Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

Lietuvos BMW klubo kelionė aplink Lietuvą.

Štai ir pasiektas galutinis Lietuvos BMW klubo kelionės aplink Lietuvą taškas - Vilnius. Kelionėje dalyvavo 23 BMW automobiliai, įskaitant ir svečių iš Baltarusijos ekipažus. Deja, nesulaukėme svečių iš Latvijos, Estijos... gal kitą kartą! Maršrutas – tradicinis: startas Vilniuje, Rotušės aikštėje, BMW kolona su policijos eskortu pravažiuoja per Vilnių („žalia” gatve – policijos patruliai atitveria eismą maršruto sankryžose), Panevėžys, pietūs Šeduvos malūne įsikūrusiame restorane, Šiauliai, Palanga. Tiesa, dėl kai kuriu netikslumų visa kolona buvo „nuklydusi" Šeduvos miestelio gilumon, pamatėme Sporto gatvę, apstulbinome ramius miestelėnus (to daryti tikrai neplanavome :). Vakaro programa, kaip ir buvo planuota, vyko Juozapo HBH bare... Visi gėrėm, valgėm, uliavojom :).

Kita diena „išaušo” 14.00 :). Išvykome į Klaipėdą, susirinkome Teatro aikštėje. Kai kurie susitiko savo pajūrio gimines. „Pusryčiavome :)". Klaipėdoje nutiko nelaimė - nutrūko klubiečio Ruslano BMW generatoriaus dirželis. Pasirodo, Klaipėdoje sekmadienį surasti dalių yra kebloka. Labai patiko BMW atstovybė - dirželio neturėjo, bet pasiūlė keltuvą ir įrankius.

Vakare, jau sutemus, buvo pasiektas Kaunas, Pilies aikštė. Vilniečiai atsisveikino su Kauniečiais, Kauniečiai atsisveikino su Kauniečiais. Atsisveikinome su svečiais iš svetur.