Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

BUM IR VĖL BMW KALĖDOS PAS VAIKUČIUS

Šiemet BMW Kalėdos iš pirmo žvilgsnio visai nepriminė Kalėdų: laukai žali, ant vingiuotų kelių matėsi balos. Tik pakeliui miškuose dar buvo  žiemos baltų pėdsakų medžių apsupty. Pasirinkome paskutinio 2014 metų mėnesio 13 dieną (nes mes visai neprietaringi).

Vaikučiai narių nekantriai laukė jau nuo lapkričio vidurio ir, kaip vėliaus sužinojome, net labai ruošėsi  mus sutikti. Vilniaus ekipažas pajudėjo nuo susitikimo vietos trimis plieno žvėrimis (vėliau prisijungė ir ketvirtasis). Ekipažai buvo skirtingi, nuo vieno atskalūno iki būrio susikooperavusių bičiulių. Keliai išbandė ne tik automobilius, bet ir vairuotojų įgūdžius (tokių vingių, kalnų ir pakalnių retai sutiksi Lietuvos padangėj). Laimei, visi susidorojom su tikrai  ekstremaliu keliu ir per mažiau nei vieną valandą su šeimomis ir draugais pasiekėme kelionės tikslą – Beižionių vaikučių globos namus, prie kurių nekantriai trypčiojo būrelis laukiančių mažųjų.  Atvykę visi sugužėjo vidun, kur jau svečiavosi  susirinkę bičiuliai iš Kauno.

Po trumpo apsižvalgymo ir susipažinimo visi nutarėme, kad laiko tikrai nėra daug, o visokių pramogų laukė begalė. Mažieji draugai nekantravo susitikti su seniai matytais nariais, šiltai priėmė ir naujus draugus, pirmą kartą apsilankiusius pas juos.

Kol prasidėjo programa, paruošta mažiesiems draugams, visi apšilom sporto salėje mėtydami į krepšį ar šiaip smagiai išdykaudami.

Programos pradžioje mažieji entuziastai aktyviai rungtyniavo Kalėdinės estafetės užduotyse, kurios pareikalavo ir kūrybingumo, ir išradingumo, ir greičio. Reikėjo dėlioti kalėdines dėliones, kurti eiles ir net „nulipdyti“ sniego senį...

Tie, kurie nedalyvavo rungtyse, smagiai leido laiką ir išbandė savo braižybos ir architektūros įgūdžius:  kūrė brėžinius vakaro viniai – meduoliniam namui. O galiausiai jis puikiai pavyko: su tvora, kaminu ir daug spalvų.  Jį statė ir nariai, ir vaikučiai (daugiausiai, žinoma, merginos), kol azartiškieji rungtyniavo krepšinio ir kvadrato varžybose. Beje, vaikučiai pasirodė esą tikri sportininkai, siekiantys laimėti. Taigi  visiems ramu, kad krepšinio ir kitų sporto šakų nauja karta užaugs ir pakeis dabartinius garsius krepšininkus ir kitus sportininkus.

Po visų smagių rungčių BMW klubo nariai ir vaikučiai sugužėjo pasigrožėti meduoliniu namu, pailsėti po aktyvių pramogų. Klegantis būrys vis dairėsi Kalėdų senelio, klausinėjo narių, kurgi jis ir ar bus... Galiausiai paaiškėjo, kad kol visi smagiai leidom laiką, Kalėdų senelis/Santa Klausas, Joulupukki ar kaip jį bepavadinsi, atnešė dovanėles ir išskriejo su reikalais...BMW klubo nariai taip pat buvo nustebinti. Pasirodo, kol sukome galvas, kaip pradžiuginti mažųjų draugų širdis, jie taip pat ruošė mums po dovanėlę, į kurią sudėjo visą savo didelę širdį...Iš tikro tik pusė dienos,  praleistos su vaikučiais buvo pats gražiausias laikas, kai visi dalinomės džiaugsmu, rūpestėliais ir dėmesiu. Grįžus namo atrodė, kad Kalėdos jau buvo čia, su mažaisiais bičiuliais... Nes tai ir buvo pačios tikriausios Kalėdos: šiltos, malonios, kupinos klegesio ir gražių žodžių bei nuoširdaus bendravimo. Kartais to taip trūksta šiame pilkame pasaulyje...

Taigi, 2015 metais visi užsirašome į gerų darbų sąrašą – dalyvauti „BMW Kalėdos“. Smile