Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

BMW vasara 2014 – maddness

Birželis, liepa .....kaip greitai bėga laikas....Uch , štai pagaliau sugrįžome ... ir galiu papasakoti kas gi vyko šį birželį ir kodėl kai kurių darbo kalendoriuose atsirado įrašas „ 2015 birželis – DALYVAUJU BMW VASARA“.

Birželio 28d. Kazlų rūdos minižiedo trąsoje plėvesavo vėliavos ir ( o muzika BMW mylėtojų ausims) urzgė galingų BMW automobilių širdys. Orą, beje, užsakėme iš ankstoJ. Šiais metais ten vėl vyko Lietuvos BMW klubo renginys „BMW vasara 2014 – maddness“ .

Tiems, kas nebuvote, tariu „ gailėkitės ir dalyvaukite kitą kartą“. Organizuodami kasmetinę BMW klubo vasaros šventę, prisiminėme ankstesnes jūsų pastabas ir pareikštus norus dalyvauti SPORTINĖSE rungtyse. Pagaliau juk BMW ne šiaip koks nors vežimas, o galingas ir reikalaujantis ypatingo pasilakstymo „arkliukas“. Kaip tarėm, taip padarėm. Pirmojoje – dieninėje dalyje turėjo patikti tiems, kas norėjo „paspausti geležėlę“, pakovoti trąsoje su kitais, išbandyti savo bolidus. Trąsa tiesiog pulsavo adrenalinu, o išlipusius pailsėti dalyvius puošė didelės šypsenos. Išbandyti save ir dalyvauti rungtyse nesutrukdė nei nuleisti ratai nei nutrukus radiatoriaus šlanga. Viskas pataisoma ir pirmyn į trąsą.

Šiais metais, kaip niekad anksčiau, daugausia dalyvių sulaukė sporto klasė, t.y. aumobiliai ruošti būtent sportui.  Nors kas čia nuostabaus, juk klubas turi savo sporto komandą. O kur dar klubiečiai ir klubo draugai, atstovaujantys kitas komandas, bet vairuojantys būtent BMW bolidus.  Tačiau tai visai nereiškia, kad buvo pamiršti ir „paprasti mirtingieji“.  Be to kiek netikėtai, bet vyrams mesti iššūkį išdrįso ir merginos. Ir tarp kitko, joms sekėsi PUIKIAI.  Besibaigiant varžyboms galėjome pasigrožėti  ir itin extremaliais vaizdais. Šventę savo apsilankymu ir pasirodymu pagerbė drifto ąsas  Darius Kepežinskas. Jo „dūmų uždangos“ ir šoninis slydimas trąsoje nepaliko abejingo nė vieno.

Kiekvienais metais savo renginiuose sulaukiame ir svečių su kitokių markių automobiliais. Tiesa daugiaų jų dalyvauja žiemos renginiuose. Šį kartą ne itin gausiai, bet trąsoje savo galimybes ir pasiruošimą „paragauti adrenalino“ tikrino mūsų draugai su  Ford automobiliu.

Gaila, bet nespėjus nė apsidairyti baigėsi pirmoji renginio dalis. Nugalėtojai laimingi, apdovanoti ir pagerbti.

Norime padėkoti savo rėmėjams:  UAB Lukneda, UAB Rotoma, UAB Alto servisas, Krasta Auto Kaunas, be kurių nebūtų buvę taip smagu.

Tačiau ne visos šventės baigiasi taurių ir diplomų išdalinimais. Ši buvo kitokia, nes laukė dar viena pakankamai extremali šventės dalis. Iš Kazlų rūdos aerodromo persikraustėme į Zapyškio miškus. Tiems, kas nežinote, pristatau extremalaus laisvalaikio erdvę –  PAGONIJOS UOLĄ (www.expedicija.lt)  . Čia laikas eina kitaip.  Toli nuo gatvių triukšmo, nuo miesto garsų galėjome visą savo dėmesį skirti draugams ir bendravimui.  Kepamos mėsytės ( pagal specialų ir, pasak Tomo, TIKRĄ gruzinišką receptą) kvapai kuteno nosis, kūrenosi pirtis. Vakaras buvo pilnas juoko, (kartais „iki ašarų“), linksmų istorijų. Žinoma „vakaro vinimi“ tapo TV antenos GAMYBOS pastangos ( juk tuo metu vyko furbolo čempionatas). Kas gavosi ISTORIJA NUTYLI. Tačiau laimėtojai žinomi.

Paklausite „ o kodėl extremali antroji dalis, juk šašlykai, pirtis ir t.t.?“ . Ogi todėl, kad niekaip kitaip negaliu pavadinti to, kas nutiko po vidurnakčio. Ar teko kada naktį išbėgti į tikrą mišką ( ne Vingio ir ne Ąžuolyno parką)  tik su žibintuvėliu (o kai kurie ir be jo)?. O MUMS TEKO. Bet neišsigaskite, nieko nenutiko... Tiesiog dalyvavome naktiniame orientaciniame žygyje, kurį mums suorganizavo šios rungties organizatorius, expedicija.lt vadovas – Skirmantas. Ėjome, bėgome, bridome, lipome virvinėmis kopėčiomis. Ir visa tai pagražino prapliupęs lietus.  Taip , tai buvo tikras komandos ir draugų išbandymas. Ir man išties smagu pripažinti, kad mūsų tarpe yra tiek daug nuostabių žmonių, su kuriais galima „EITI Į ŽVALGYBĄ“.

Paryčiui pavargę, bet laimingi užbaigėme šių metų šventę. Juk viskas, net ir geri dalykai, turi baigtis. Tačiau dar smagiau, kai žinome, kad kitais metais vėl ką nors sugalvosime.  Taigi, iki kitų susikimų.

Nuotraukų galerija čia