Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

BMW vasara 2011

2011m. birželio 11 d. įvyko viena gražiausių Lietuvos BMW klubo švenčių – BMW VASARA‘11.

Šis, tradiciškai vasaros pradžioje vykstantis klubo renginys, šiais metais pasižymėjo istoriniu išskirtinumu, kadangi šiais metais sukako lygiai 10 metų nuo tada, kai penkiems BMW markės automobilių entuziastams kilo išganinga mintis suburti į bendrą ratą visus šios markės mylėtojus. Taip „gimė“ Lietuvos BMW klubas.

Taigi 2011metų „BMW vasara“ tapo jubiliejiniu klubo renginiu, kuris tradiciškai įvyko Kačerginės Nemuno žiede.

 

Ryto orų prognozės neišgąsdino nei organizatorių nei dalyvių, gausiai susirinkusių prie registracijos vietos. Dalyvių susirinko per 30. Žinoma labai gaila, kad tarp jų neišvydome nei vienos moteriškos lyties atstovės. Tačiau organizatoriai viliasi pamatyti jas kituose renginiuose.

Pastaruosius du metus šis vasaros sezono renginys buvo gana uždaras ir į jį galėdavo patekti tik Lietuvos BMW klubo nariai, jų artimieji bei kviestiniai svečiai. Tačiau šiais metais nutarta renginį vėl atverti visiems norintiems. Todėl čia buvo laukiami visi ištikimiausi BMW markės mylėtojai. Ypač buvo laukiami klubo forumo atstovai, su kuriais klubą sieja itin artimi ryšiai, nes būtent šio judėjimo dėka klubo nariais tapo dauguma jaunosios kartos klubo narių, tarp kurių galima buvo sutikti senai matytus veidus, glaudžiai prisidėjusius prie forumiečių judėjimo ir dabar aktyviai dalyvaujančius naujokus. Kaip ir kasmet sulaukėme ir svečių iš Lenkijos. Tai bene aktyviausi mūsų draugai iš užsienio, dalyvavę bene visuose vasariniuose klubo renginiuose.

Taigi, birželio 11-osios rytą, šventės organizatoriai ėmė ruošti lenktynėms trasą. Iki renginio pradžios likus valandai pradėjo rinktis renginio dalyviai bei jų palaikymo komandos. Belaukiant visų užsiregistravusiųjų laikas nenuėjo veltui. Susitikimas su senais draugais, pasišnekučiavimas, susipažinimas su naujais veidais, nuotaikinga foto sesija – vienas smagiausių renginio momentų.

12:00 - Oficiali renginio pradžia. Trumpas renginio planas, kurį pristatė linksmasis renginio vedėjas Karolis ir žinoma Lietuvos BMW klubo prezidento DOMO POZNANSKO sveikinimo kalba susirinkusiems. Tokia buvo trumpa įžanga į šventę.

Šventė prasidėjo nuo mini estafetės žiūrovams „Padangos slalomas“, skirta greičiausiems bei vikriausiai valdantiems ratus. Jos metu komandos aršiai kovojo ridendami padangas mini slalomo trasa. Nugalėtoja tapo Kaunas – Vilnius komanda ir buvo apdovanota mini dovanėlėmis, kurios tikrai turėtų praversti bet kuriam vairuotojui.

Kiek vėliau prasidėjo ilgai laukta ir bene pati įdomiausia renginio dalis – sportinės automobilių rungtys. Ilgiausia trasa Nr.1 buvo suformuota taip, kad vairuotojas parodytų visus savo sugebėjimus tiek sukti vairą, tiek minti akseleratorių, tiek mokėjimą laiku sustoti. Tikrai ne kiekvienam , įsijautusiam į sportininko rolę pavykdavo teisingai „padaryti bazę“. Abiejose trasose virė tikras adrenalinas. Linksmas momentas, įstrigęs daugeliui dalyvių - trasos Nr.1 teisėjo Valdemaro startinis „MARŠ“, po kurio visiems rungtyse dalyvavusiems dalyviams norėjosi kuo skubiau pajudėti iš vietos.

Belaukiant rezultatų, liūdėti neteko nė vienam: dalyvavę rungtyse aktyviai aptarinėjo savo bei konkurentų rezultatus, kas kiek „fyškių“ nuvertė, kiek nepastebėjo ir panašiai. O žiūrovams buvo pasiūlyta smagi atrakcija „STUMK BMW“. Humoro jausmo nestokojantis renginio vedėjas Karolis pakvietė į trasą gražiausias bei drąsiausias merginas, kurios netikėtai tapo „balastu“ trims BMW automobiliams, kuriuos stipriausi renginio vyrai turėjo nustumti iki finišo per trumpiausią laiką. Laimėtoju tapo sunkiausiai „pakrauto“ (net su trimis merginomis) automobilis E30 vyrų komanda. Jie trasą įveikė pirmieji. Nuo jo nedaug atsiliko 5-tuko komanda , o trečioji liko linksmiausio varžybų dalyvio Vytenio komanda. Po linksmosios užduoties visi dalyviai buvo pakviesti bendrai foto sesijai. Šios foto sesijos ir kitas renginio akimirkas galite rasti čia.

Renginys nebūtų pavykęs be nuolatinių klubo rėmėjų, kurie pasirūpino nugalėtojų prizais bei jų dėka tądien buvo galima išbandyti ir naujutėlaitį penktos klasės BMW F10 530d su M Paket apdaila. Bei X6. Šią pramogą mums padovanojo nuolatinis klubo draugas bei rėmėjas KRASTA AUTO Kaunas.

Kad ir kaip bebūtų gaila, viskas kas gera taip pat baigiasi. Baigėsi diena, kartu nusinešdama ir įspūdžius, adrenalino skonį bei svilinamų padangų kvapą. Taigi, rezultatai suskaičiuoti, nugalėtojai apdovanoti. Jubiliejinis Lietuvos BMW klubo renginys baigėsi. Gaila buvo skirtis su senais ir naujais draugais. Tačiau ramiau išsiskirti žinant, kad greitai vėl susitiksime. Tik jau kituose renginiuose.

Vakarą pratęsėme šiek tiek uždaresniame rate, kaimo sodyboje „DALIOS SODYBA“ Kaišiadorių rajone. Kur dalyviai galėjo nuplauti dienos metu išlietą prakaitą nuostabioje pirtelėje, numalšinti troškulį ir alkį pačių šeimininkų ruoštais gardžiais patiekalais bei gėrimais.

Dėkojame visiems susirinkusiems dalyviams bei žiūrovams už aktyvų dalyvavimą, nuoširdžią kritiką bei pagyrimus. Tik taip galime tobulėti. Išsiskiriam ne ilgam, tikimės greitu metu vėl visi taip gausiai susitikti.

Ypatinga padėka mūsų draugams: BMW KRASTA Kaunas, UAB“Rotoma“, „Magic energy drink“, UAB“Altas“, „Ducati“,UAB“ Soliris“, UAB“Lukneda“ Inoauto, UAB“ Omnitel“, Kauno rajono priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, Kauno rajono greitosios pagalbos tarnybai bei „Tata“. Be jų renginys būtų sunkiai įsivaizduojamas.