Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

BMW vasara 2004

Lietuvos BMW klubas įspūdingai pradėjo vasaros sezono atidarymą! Klubo nariai linki visiems tikriems BMW mėgėjams geros ir įspūdžių kupinos vasaros.

Kasmetinis klubo renginys įvyko 2004.06.19. Ankstų, saulutės nelepinamą rytą, vilniečiai - klubo nariai, vienas po kito rinkosi prie Forum Palace ir kaupėsi istoriniam žygiui į Kauną. Sužymėję savo mašinas ir lydimi keleto BMW mėgėjų ekipažų, visi išsirikiavo į darnią koloną ir pajudėjo Kauno link, palydimi smalsių praeivių žvilgsnių.

Kelionė pavyko sėkmingai ir netrukus pasiekėme Kauną, kur, Rotušės aikštėje, mūsų jau laukė kauniečiai. Džiaugsmo ašaros liejosi per kraštus, vilniečiai puolė sveikinti kauniečius, kauniečiai puole sveikinti vilniečius.

Netrukus pasirodė ir svečiai iš Latvijos, Baltarusijos, sulaukėme net keleto egzotinių modelių. Labai džiugino gausus susirinkusių BMW mėgėjų bei dalyvių būrys. Trumpai pabendravę ir pasidalinę į tris kolonas, visi patraukėme į Kačerginės Nemuno žiedą, kur ir turėjo tęstis visos linksmybės.

Bene viena smagiausių atrakcijų - klubo nariams bei svečiams buvo suteikta išskirtinė galimybė išbandyti savo bolidų galimybes pačiame žiede. Tai tikrai paliko neišdildomą įspūdį - kai lieki vienas prieš vieną su jo Didenybe greičiu. Dalyvių dėmesi traukė slalomo rungtis, ne ką mažiau džiugesio kėlė ir aklas slalomas, kuriame išbandyti savo vikrumą pasiryžo toli gražu ne visi. BET, tarp dalyvių sulaukėme ir merginų. Renginį vainikavo dragas, kurio metu galima buvo tik gėrėtis BMW M3 CSL grožiu ir jėga, riaumojančiais varikliais, zvimbiančiais it kulka automobiliais...

Renginio nuotaikos nesugadino net įkyrus lietus. Dėkojame visiems renginio dalyviams už parodytą dėmesį ir tikimės susitikti kitais metais.

Sustojusias renginio akimirkas visada galite peržvelgti čia: BMW vasara 2004