Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

BMW klubo Kalėdinė akcija „ Sušildykim širdelę“

Šv. Kalėdos – gerumo šventė, kuomet stebuklai sušildo kiekvieną, kas jais tiki. Sustiprinkim mažųjų tikėjimą Kalėdų Dvasia ir leiskim jiems pajusti , kad jie ne vieni ir yra mylimi vien už tai, kad jie yra. Išpildykim gal ir ne visas vaikų svajones, bet bent jau tas, kurias galim.

Lietuvos BMW klubas, kaip ir kasmet, aplankė vaikučius Beižonių vaikų globos namuose.

Apie švente pačių šeimininkų įspūdžiai:

Gruodžio 17 d. apie vidurdienį į mūsų globos namus atvyko BMW klubo automobilių kalėdinis karavanas. Tai jau antri metai kai šis klubas su šventinėmis nuotaikomis ir kalėdinėmis dovanomis vaikams atvyksta pas mus.

Pirmoji programos dalis buvo važiavimas su automobiliu aplink kliūtis fiksuojant laiką. Tai rungtis, daugiausiai sukėlusi emocijų ir įspūdžių vaikams. Jie drąsiai sėdosi į automobilius prie vairuotojo, tiek maži, tiek dideli, ir be klaidų stengėsi kuo greičiau apvažiuoti kliūtis. Pasibaigus varžyboms visi susirinko į globos namus. Buvo paskelbti ir apdovanoti taurėmis pirmų trijų vietų nugalėtojai. Po šių apdovanojimų sekė kiti: kalėdinės dovanos vaikams, šventinio torto ragavimas, BMW klubo veiklos video įrašo stebėjimas.

Globos namų vaikai atsidėkodami svečiams surengė savos kūrybos dainų koncertą, berniukai rodė savo gimnastinius sugebėjimus. Taip pat BMW klubo svečiai apžiūrėjo globos namų vaikų patalpas, pedagoginę fermą.

Didelį įspūdį vaikams darė gerojo dėdės operatyviai daromos fotonuotraukos, kuriose užfiksuotos šventinės akimirkos.

Diena prabėgo greitai, įspūdžių užteks visiems 2007 metams. Dėkojame visiems BMW klubo nariams, kurie rado laiko, lėšų suorganizuoti įspūdingą šventę.

Globos namų vaikų auklėtojaiLietuvos BMW klubas dėkoja prisidėjusiems prie šios šventės, be JŪSŲ mums tikrai nepavyktų nuveikti tiek daug:

UAB "LGCON"

UAB "Vaivora ir Ko"

Poznanskui Domui

Povilui Petkevičiui

Aušrai Lomsargienei

Giedriui Karauskui

Vitalijui Oržekauskui.

Ruslanui Šklovskiui


O taip pat ir klubiečiams:

Valdui, Donatui, Dainiui, Aurelijai, Vytautui, Antanui, Evaldui, Ryčiui, Eivitui, Irinėjui, Jonui, Linui, Ievai J., Mariui

Renginio akimirkas galite pažiūrėti klubo galerijoje.