Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

BMW FUN POWER

Ar žinai kas yra BMW FUN POWER? Taip skelbė renginio anonsas...

Ankstyvą Birželio 15d. rytą to dar niekas nežinojo ir nekantriai trypčiojo laukdami O KAS GI BUS? Jokių veiksmų gairių, jokių intrukcijų, jokių planų. Keista ar ne? Tačiau tai buvo visiškai neatsitiktinai. Šiais metais nusprendėme išbandyti naują renginio formatą, kad būtų tiesiog linksma. Be jokių laiko skaičiavimų, be įtampos, tiesiog „ for fun“. Taigi, nusprendėme suorganizuoti linksmas automobilių orientacines varžybas.

Ne, nepagalvokite, kad reikėjo lėkti bekele (juk saugome savo „arkliukus“) ar šliaužti miško takeliais, beieškant užslėpto lobio. (O gal tai mintis kitam smagiam renginukuiJ). Planavome, kad varžybos vyks trimis kryptimis : iš Panevėžio, Vilniaus ir Kauno. Tačiau ar laiko buvo per mažai, ar dėl kitų priežasčių, bet komandos susiformavo tik Vilniuje ir Kaune. Bet kad ir kas benutiktų dalyviai buvo pasirįžę nugalėti ir lygiai 10:00val., gavę intrukcijas, startavo.

Kelionės metu komandos turėjo įrodyti, kad jie ir tik jie yra linksmiausi, išradingiausi ir smagiausi BMW vairuotojai. Tuom įsitikino ir Lietuvos miestų ir miestelių gyventojai. Vilniaus komandos kelionės maršrutas vingiavo per Lentvarį, Trakus, Aukštadvarį, Beižonis (kaip gi neaplankysime savo vaikųJ), Stakliškes link Kaišiadorių, link finalo Dalios sodyboje. Kiekviename iš miestelių komanda turėjo atlikti po vieną ar dvi linksmas užduotis. Vilniaus komanda pradėjo savo pasirodymą nuotaikingu „ Harlem shake‘u“, kuris ne vienam praeiviui pakėlė nuotaiką visai dienai. Trakuose, visiems išaiškino seną tiesą, koks automobilis pats geriausias. Savo nuomonę išreiškė štai taip.

O vakarienės stalas pasipildė tikrais karaimų kibinais J. Aukštadvaryje aplankė mūsų draugus UAB“Rotena“, perdavė jiems pačius gražiausius linkėjimus (kartodromo darbuotojai prisimena iki šiol, kaip į kiemą įriedėjo „oho kokie bmw“ (c) operatorė)) ir išrinko pačią žaviausią Aukštadvario padavėją. Linksmiausi atsiliepimai žinoma iš mūsų globojamų Beižonių globos namų. Ten apsilankė Vilniaus komanda ir mes įsitikinome, kad jie ne tik linksmi, bet ir turi gerus balsus ir jokia meška jiems ant ausų nestovėjo. Kartu su mūsų „beižoniukais“ kuo nuoširdžiausiai traukė lietuvių liaudies dainą „Atskrend sakalėlis“ taip, kad skambėjo visi Beižonys. Pakeliui aplankė ir Stakliškes, pasirūpino dovanomis - seniausiu tradiciniu midaus gėrimu, bei pralinksmino Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės sargą, kuris taip ir neišdrįso nusifotografuoti su mūsų keliautojais ( matyt slaptas punktas ten J ).

Tuo tarpu Kauno komanda suko vairus pro Išlaužą (kad ten tokio dydžio karšiai plaukioja, nesitikėjome nė vienas). O jūs ar žinote, kas per miestas yra 39 km į pietus nuo Kauno, 100 km į vakarus nuo Vilniaus, 30 km į šiaurę nuo Alytaus ir 40 km į rytus nuo Marijampolės. Apie šį miestą legenda pasakoja, kad vietovė pavadinta čia medžiojusio kunigaikščio Prienio vardu. Esą šis legendinis kunigaikštis, sužavėtas apylinkių grožio, pastatė čia pilį ir davė jai savo vardą. Taip tai Prienai. Čia ir apsilankė mūsų Kauno komanda ir įrodė savo meilę mūsų mylimai automobilio markei, centrinėje miesto gatvėje kreidutėmis nupiešdami mylimą „propeleriuką“. Toliau kelias vedė į Birštoną, kur taip pat atrado ir pačią žaviausią to regiono padavėją.

Birštonas pasitiko keliautojus savo mineralinio vandens versmėmis. Atsigaivinę ir pasipildę naujų jėgų dalyviai patraukė link visos lietuvos „ centro“, kur sutaria visi lietuviai, t.y. Rumšiškių. Šią vietą turi aplankyti visi tikri lietuviai bent kartą gyvenime.  Sudainavusi beveik himnu tapusią lietuvių liaudies dainą „atskrend sakalėlis“ prie Rumšiškių muziejaus vartų ( tuom itin pralinksminus publiką) kompanija patraukė  link Kaišiadorių. Pakeliui aplankė ir visų vištų ir kitų naminių paukščių karalyste -  Kaišiadoris. Tiesa vištų negavo, nes parduotuvė buvo uždaryta, bet kompensavo šią netektį nuotaikingu vaizdeliu iš Pravieniškių geležinkelio stoties.

Atlikę visas jiems patikėtas užduotis, įrodę, kad puikiai moka spręsti šaradas, perdavę visus linkėjimus dalyviai pagaliau pasiekė galutinį kelionės tašką - Dalios sodybą, kur jų laukė ne tik karštas maistas, šaltas alus, bet ir staigmena..... jų pačių sukurtas trumpametražinis filmukas „Fun  BMW power 2013 Lietuva“ bei truputėlis istorijos - filmas apie tai kaip ir iš kur atsirado Lietuvos BMW klubas. Miela ir smagu buvo vėl prisiminti ir pamatyti istorines keliones, keleriais metais jaunesnius mūsų veidus ir tai, kuo tada gyvenome. Malonu , kad net ir nedalyvavę dieninėje renginio dalyje, prie mūsų prisijungė ir keli seniai nematyti draugai.

 

O kuom baigėsi orientacinės? Kas laimėjo? O laimėjo visi kas dalyvavo.  Po išsamaus komandų prisistatymo ir intensyvios kovos bei teisėjų ginčų nuspręsta - Laimėjo draugystė. Vakaras tęsėsi iki paryčių. Pirtis buvo karšta, tvenkinio vanduo gaivino, o laužai degė negęstančia šviesa. Atslinkus sutemoms suskambo ir gitaros akordai , bei dainos ir pokalbiai prie kaljano liejosi laisvai. Tiesiog buvo taip gera, kad norėjosi jog rytas neateitų niekada.

Bet rytas vistik atėjo. Visada būna gaila, kai baigiasi kelonės ar pasimatymai su gerais draugais. Tačiau tai ne paskutinis kartas. Išsiskirdami pažadėjome vieni kitiems, kad būtinai pakartosime.

Tai tiek apie FUN BMW POWER 2013. Nuotraukas ir filmuotą medžiagą galite pamatyti štai čia. https://www.youtube.com/watch?v=YObT38wmots