Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

Renginių apžvalgos

Lietuvos BMW klubo TRACK DAY 15'

2015 m. rugpjūčio 8 dieną vyks Lietuvos BMW klubo TRACK DAY. Vieta - Nemuno žiedas. Laikas 11:00 - 17:00.

 

Kainos: 
- Lietuvos BMW klubo nariams - nemokama
- Forumiečiams ir kitiems dalyviams iš anksto užsiregistravus ir pervedus registracijos mokestį -20 Eur
- Renginio dieną - 30 Eur
- Žiūrovams - nemokama

Registracijos mokestis
Pinigus pervesti:
Gavėjas: Asociacija „Lietuvos BMW klubas“
Įmonės kodas: 195732955
Bankas: AB bankas „CITADELE“
Banko sąskaita: LT07 7290 0000 0870 0894
Paskirtis: renginys “TrackDay”

Registracija
Norėdami registruotis į renginį atlikite bankinį pavedimą į aukščiau nurodytą sąskaitą ir praneškite el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , jeigu mokėjimą darote ne iš savo asmeninės sąskaitos, parašykite vairuotojo, už kurį mokama vardą pavardę, tuomet būsite įtraukti į dalyvių sąrašą. Išankstinė registracija vyks iki 2015m rugpjūčio 7d. 23:00 val. Po to norintys važiuoti renginyje susimoka vietoje.

Šalmai - PRIVALOMI. Tinka motociklininkų full face šalmai, tai pat open face rally tipo šalmai, laiko yra, taigi pasirūpinkite, nes už Jūsų saugumą labiausiai esate atsakingi Jūs patys.

Dalyvaujančiųjų automobiliai privalo turėti galiojančią techninę apžiūrą patvirtinančius dokumentus, automobilio reali techninė būklė atitikti TA talone deklaruojamus duomenis. Kiekvienas trasoje važiuojantis auto turi turėti po tvarkingą gesintuvą.

 

Daugiau informacijos - http://forumai.bmw-klubas.lt/viewtopic.php?f=10&t=139335 arba https://www.facebook.com/events/775874312530469/ 

 

Vasaros renginys "BMW vasara 2015"

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, asociacija „Lietuvos BMW klubas“ organizavo vasaros renginį. Šiais metais renginys vyko neįprastoje vietoje – Zarasuose. Jau prieš kelis mėnesius entuziastai apibrėžė kalendoriuje datą – 2015-07-25. Juo labiau, kad visus intrigavo naujas kasmetinio renginio formatas – orientacinės varžybos automobiliais.  

Po registracijos įvyko apmokymai, kaip, ką, per kiek laiko ir kur atlikti. Kiekvienas ekipažas gavo maršrutą ir lygiai 12 valandą pajudėjo pirmasis BMW. Po to sekantys dalyviai (ekipaže turėjo būti bent du žmonės) buvo išleidžiami kas 5 minutes. Pagrindinė sąlyga, kurią pabrėžė „Lietuvos BMW klubo“ prezidentas Justinas Daubara ir teisingieji organizatoriai, buvo KET atsakingas laikymasis. Pažeidėjai buvo drausminami griežtai – baudos taškais.

Veiksmas prasidėjo Zarasų širdyje – Sėlių aikštėje, kurią mums specialiai paruošė laikinai užtverdami kelią Zarasų rajono policija (ačiū Jiems už bendradarbiavimą).

Orientacinės varžybos ne tik užkėlė adrenalino kiekį iki viršutinės ribos, bet ir supažindino mus su gražiausiais Zarasų rajono ir miesto objektais. Aplankėme 1500 metų skaičiuojantį Stelmužės ąžuolą, prie kurio turėjome išbandyti jėgas sverdami kuprinę. Pabuvojome ir prie Antazavės Dievo apvaizdos bažnyčios, kur kiekvienas ekipažas turėjo įsiamžinti šventoje „asmenukėje“. Sekantis objektas buvo šauni R. Čižo alaus darykla, kurios kulinarinio paveldo, žinoma, negalėjome paragauti, bet įsiamžinome ir nutarėme, kad kitą kartą reikės surengti degustaciją. 1937 metais pastatytas vėjo malūnas prie Vencavo ežero taip pat tapo azartiškų ekipažų „asmenukių“ objektu. Na, o po intensyvios ekskursijos, prie finišo, laukė ne ką mažiau smagi užduotis – indo pripildymas vandeniu. Tuo baigėsi mūsų komandinis darbas ir visi nekantriai ėmėme laukti atomazgos su trokštama Zarasų mero Nikolajaus Gusevo taure.

Kol buvo skaičiuojami balai ir organizatoriai suko galvą spręsdami, kurie ekipažai drausmingiausi, geriausi, šauniausi, dalyviai galėjo apžiūrėti Zarasų miestą: Zaraso ežerą, jo pakrantes, apžvalgos ratą ir miesto gatveles.

Galiausiai 16 valandą visi bendraminčiai sugužėjo arčiau palapinės su „Lietuvos BMW klubo“ vėliava. Geriausiais buvo paskelbti tie, kurie sugebėjo surinkti mažiausiai baudos taškų. Garbingą pirmą vietą tik su 250 baudos taškų iškovojo ir gavo išsvajotą Zarasų mero taurę Saulius ir Ramunė su BMW E32. Antrą vietą iškovojo Povilas ir Indrė, kurių E36 ekipažo „asmenukės“ buvo įvertintos „BMW klubo“ svetainėje kaip „geriausi selfiai“. Trečią vietą laimėjo Anatolij ir Vaido ekipažas su tikrai išskirtiniu E36. 

Taip pat norime padėkoti mūsų renginio rėmėjams:

  • Zarasų rajono savivaldybei;
  • Mariui Mickevičiui;
  • Tadui Kaseliui.

Po apdovanojimų klegantis BMW entuziastų būrys išsisklaidė savo keliais iki vakaro, kurį tęsė ištvermingiausieji Zarasų miesto kempinge. Buvo ir didžiulis BMW tortas, ir daug šnekų, ir diskusijų, ir geros nuotaikos, ir daug uodų iki išnaktų.

Išsivežėme gerus prisiminimus, smagią nuotaiką ir kaip visada vildamiesi, kad vėl netrukus susibėgsime. O tai ne už kalnų – rugpjūčio 8 dieną Kaune, Kačerginės žiede, bus emocijų, o už poros mėnesių garsioji ir laukiama BMW rudens kelionė...Kur ji bus?

Iki susitikimo sekančiuose renginiuose!

 

 

BUM IR VĖL BMW KALĖDOS PAS VAIKUČIUS

Šiemet BMW Kalėdos iš pirmo žvilgsnio visai nepriminė Kalėdų: laukai žali, ant vingiuotų kelių matėsi balos. Tik pakeliui miškuose dar buvo  žiemos baltų pėdsakų medžių apsupty. Pasirinkome paskutinio 2014 metų mėnesio 13 dieną (nes mes visai neprietaringi).

Vaikučiai narių nekantriai laukė jau nuo lapkričio vidurio ir, kaip vėliaus sužinojome, net labai ruošėsi  mus sutikti. Vilniaus ekipažas pajudėjo nuo susitikimo vietos trimis plieno žvėrimis (vėliau prisijungė ir ketvirtasis). Ekipažai buvo skirtingi, nuo vieno atskalūno iki būrio susikooperavusių bičiulių. Keliai išbandė ne tik automobilius, bet ir vairuotojų įgūdžius (tokių vingių, kalnų ir pakalnių retai sutiksi Lietuvos padangėj). Laimei, visi susidorojom su tikrai  ekstremaliu keliu ir per mažiau nei vieną valandą su šeimomis ir draugais pasiekėme kelionės tikslą – Beižionių vaikučių globos namus, prie kurių nekantriai trypčiojo būrelis laukiančių mažųjų.  Atvykę visi sugužėjo vidun, kur jau svečiavosi  susirinkę bičiuliai iš Kauno.

Po trumpo apsižvalgymo ir susipažinimo visi nutarėme, kad laiko tikrai nėra daug, o visokių pramogų laukė begalė. Mažieji draugai nekantravo susitikti su seniai matytais nariais, šiltai priėmė ir naujus draugus, pirmą kartą apsilankiusius pas juos.

Kol prasidėjo programa, paruošta mažiesiems draugams, visi apšilom sporto salėje mėtydami į krepšį ar šiaip smagiai išdykaudami.

Programos pradžioje mažieji entuziastai aktyviai rungtyniavo Kalėdinės estafetės užduotyse, kurios pareikalavo ir kūrybingumo, ir išradingumo, ir greičio. Reikėjo dėlioti kalėdines dėliones, kurti eiles ir net „nulipdyti“ sniego senį...

Tie, kurie nedalyvavo rungtyse, smagiai leido laiką ir išbandė savo braižybos ir architektūros įgūdžius:  kūrė brėžinius vakaro viniai – meduoliniam namui. O galiausiai jis puikiai pavyko: su tvora, kaminu ir daug spalvų.  Jį statė ir nariai, ir vaikučiai (daugiausiai, žinoma, merginos), kol azartiškieji rungtyniavo krepšinio ir kvadrato varžybose. Beje, vaikučiai pasirodė esą tikri sportininkai, siekiantys laimėti. Taigi  visiems ramu, kad krepšinio ir kitų sporto šakų nauja karta užaugs ir pakeis dabartinius garsius krepšininkus ir kitus sportininkus.

Po visų smagių rungčių BMW klubo nariai ir vaikučiai sugužėjo pasigrožėti meduoliniu namu, pailsėti po aktyvių pramogų. Klegantis būrys vis dairėsi Kalėdų senelio, klausinėjo narių, kurgi jis ir ar bus... Galiausiai paaiškėjo, kad kol visi smagiai leidom laiką, Kalėdų senelis/Santa Klausas, Joulupukki ar kaip jį bepavadinsi, atnešė dovanėles ir išskriejo su reikalais...BMW klubo nariai taip pat buvo nustebinti. Pasirodo, kol sukome galvas, kaip pradžiuginti mažųjų draugų širdis, jie taip pat ruošė mums po dovanėlę, į kurią sudėjo visą savo didelę širdį...Iš tikro tik pusė dienos,  praleistos su vaikučiais buvo pats gražiausias laikas, kai visi dalinomės džiaugsmu, rūpestėliais ir dėmesiu. Grįžus namo atrodė, kad Kalėdos jau buvo čia, su mažaisiais bičiuliais... Nes tai ir buvo pačios tikriausios Kalėdos: šiltos, malonios, kupinos klegesio ir gražių žodžių bei nuoširdaus bendravimo. Kartais to taip trūksta šiame pilkame pasaulyje...

Taigi, 2015 metais visi užsirašome į gerų darbų sąrašą – dalyvauti „BMW Kalėdos“. Smile

 

Rudens kelionė 2014 ir rudens visuotinis susirinkimas

Kaip ir kasmet įvyko rudeninė Lietuvos BMW klubo kelionė Lietuvos neatrastais (arba atrastais ir pamirštais) kraštais. Šiais metais, spalio pradžioje, į Aukštaitijos kraštus pajudėjo BMW fanai iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Šiaulių.

Sutapimas suvedė Kauno ir Vilniaus bendraminčius su plieniniais „žirgais“ ties plentu Ukmergė – Molėtai. Pasidabinę Lietuvos BMW klubo vėliavėlėmis automobiliai nusidriekė ilga kolona siaurais ir kalnuotais keliukais, traukdami aplinkinių dėmesį. Per pusantros valandos smagus karavanas pasiekė vieną iš kelionės tikslų – Anykščių siauruko muziejų ir geležinkelio stotį, tačiau traukinys kažkokių ten nelaukia, tad kelionę siauruku įtraukėme į ateities planus, tačiau bėginiu dviračiu jėgas išbandė ne vienas dalyvis J Belaukiant gido atkeliavo bičiuliai iš Šiaulių ir Panevėžio. Klegantis, maždaug 30 žmonių būrelis užpildė tylias muziejaus patalpas, kurios kažkada tarnavo kaip tikrų tikriausia aktyvi geležinkelio stotis su nevėluojančiu į darbą viršininku ir nepailstančiais budėtojais.

Apsižvalgę ir gerokai praplėtę žinias apie siaurųjų bėgių transportą, pajudėjome į kitą, ekstremalesnę vietą, Kalitos kalną. Mintis apie vasaros rogutes ne vieną intrigavo, o kiti gi su malonumu tikėjosi pakartoti jau bandytą pramogą.  Pakeliui klubo gretos vis plėtėsi, bendraminčiai jungėsi po darbų, reikalų, kad tik sudalyvautų rudeninėje kelionėje. Solidi kolona užplūdo Anykščių gatves ir Kalitos kalną. Ekstremalių pojūčių užteko visiems, o tiems, kuriems neužteko, leidosi dar ne kartą nuo kalniuko.

Dienai įpusėjus pramogos buvo taip pat tik įpusėjusios. Su nerimu 18 mašinų kolonos laukė vietinės Anykščių kavinės, nežinodamos, kaip čia reikės sutalpinti būrį išalkusių BMW entuziastų, tačiau viskas baigėsi laimingai, visi liko sotūs ir kavinės sienos atlaikė bičiulių masę.

Pasistiprinę rudeninės kelionės dalyviai net nemanė baigti nuotykių, tad visų žvilgsniai nukrypo į apžvalgos bokštą, esantį maždaug 14 km už Anykščių. Siaurais keliukais 18 BMW markės automobilių pajudėjo link kito kelionės taško. Kelias buvo  įspūdingas savo nuokalnėmis ir įkalnėmis, rudeniškais laukų ir miškų vaizdais, pro priekinį stiklą ir galinio bei šoninio vaizdo veidrodėlius matėsi bendraminčių plieniniai draugai, vieningai neskubėdami judantys ta pačia kryptimi. Paganyti akis buvo į ką pakeliui sutiktiems vietiniams gyventojams: gausiame būryje buvo ir „old school“ atstovų e24, ir neilgai asfaltu riedančių modelių, ir klasikinių e36 (liaudyje vadinamų „kregždžių“), ir milžinų e53

Vos atvykę nedidelę aikštelę užpildė BMW automobiliai ir visi pasuko link apžvalgos bokšto. Vaizdai pritrenkė, iš 15 m aukščio matėsi Dusyno ežeras, rudenėjantys laukai... Bet linksma kompanija nebūtų linksma kompanija, jei nesugalvotų įsiamžinti prie bokšto, apačioje... sugulę ratu apie Lietuvos BMW klubo vėliavą... 

Bokštą smagieji keliautojai paliko stovėti, tačiau vis nerimo ir galiausiai visi pasidalino į dvi grupes: viena nuskuodė į kartingų trasą, kita – link sodybos netoli Panevėžio, kurioje turėjo tęstis ir baigtis smagioji kelionė po Aukštaitijos kraštus. Tiesa, pakeliui ir tie, kurie nevyko į kartingų trasą, patyrė šiokių tokių aštrių pojūčių, bet draugą nelaimėj pažinus, viskas baigėsi geriausiai, kaip tik galima būtų tikėtis.

Kelionės galutinis taškas buvo toli ir kelias į jį vedė ganėtinai painus, pasislėpęs miškuose. Tamsoje pirmoji ekipažo dalis pasiekė sodybą miškuose, iš visų labiausiai tikėtinų žvėrių, ant kelio sutikę tik varlę ir, matyt, vieną kitą sraigę. Kol įsikūrė pirmieji, po pasivažinėjimo kartingais netruko atlėkti ir likusi dalis bendraminčių. Lietuvos BMW klubo prezidentas pradėjo oficialią suvažiavimo dalį visuotinio susitikimo proga, buvo kalbama apie rimtus reikalus, klubo renginius ir kt., įvyko naujų klubo narių priėmimas. Šiais metais Lietuvos BMW klubo gretas papildė penki nauji nariai, kuriuos senbuviai užvertė klausimais ir pastabomis apie rankas kišenėse ir pan. Kaip ten bebūtų, vieno nario lūpos ištarė lemtingus žodžius: „BMW – tai gyvenimo būdas“.

Po oficialios dalies prasidėjo smagus pasisėdėjimas su muzika, kalbomis, juokeliais, tik dainų gal pristigo, bet geros nuotaikos buvo per akis, o neblėstančio ūpo užteko ir kitai dienai, kai šmaikštaudami paskutiniai nariai išvyko iš sodybos miškų prieglobsty link Panevėžio ir išsiskirstė, kas sau. Su mintimi...iki kitų malonių susitikimų!

 

 

BMW vasara 2014 – maddness

Birželis, liepa .....kaip greitai bėga laikas....Uch , štai pagaliau sugrįžome ... ir galiu papasakoti kas gi vyko šį birželį ir kodėl kai kurių darbo kalendoriuose atsirado įrašas „ 2015 birželis – DALYVAUJU BMW VASARA“.

Birželio 28d. Kazlų rūdos minižiedo trąsoje plėvesavo vėliavos ir ( o muzika BMW mylėtojų ausims) urzgė galingų BMW automobilių širdys. Orą, beje, užsakėme iš ankstoJ. Šiais metais ten vėl vyko Lietuvos BMW klubo renginys „BMW vasara 2014 – maddness“ .

Tiems, kas nebuvote, tariu „ gailėkitės ir dalyvaukite kitą kartą“. Organizuodami kasmetinę BMW klubo vasaros šventę, prisiminėme ankstesnes jūsų pastabas ir pareikštus norus dalyvauti SPORTINĖSE rungtyse. Pagaliau juk BMW ne šiaip koks nors vežimas, o galingas ir reikalaujantis ypatingo pasilakstymo „arkliukas“. Kaip tarėm, taip padarėm. Pirmojoje – dieninėje dalyje turėjo patikti tiems, kas norėjo „paspausti geležėlę“, pakovoti trąsoje su kitais, išbandyti savo bolidus. Trąsa tiesiog pulsavo adrenalinu, o išlipusius pailsėti dalyvius puošė didelės šypsenos. Išbandyti save ir dalyvauti rungtyse nesutrukdė nei nuleisti ratai nei nutrukus radiatoriaus šlanga. Viskas pataisoma ir pirmyn į trąsą.

Šiais metais, kaip niekad anksčiau, daugausia dalyvių sulaukė sporto klasė, t.y. aumobiliai ruošti būtent sportui.  Nors kas čia nuostabaus, juk klubas turi savo sporto komandą. O kur dar klubiečiai ir klubo draugai, atstovaujantys kitas komandas, bet vairuojantys būtent BMW bolidus.  Tačiau tai visai nereiškia, kad buvo pamiršti ir „paprasti mirtingieji“.  Be to kiek netikėtai, bet vyrams mesti iššūkį išdrįso ir merginos. Ir tarp kitko, joms sekėsi PUIKIAI.  Besibaigiant varžyboms galėjome pasigrožėti  ir itin extremaliais vaizdais. Šventę savo apsilankymu ir pasirodymu pagerbė drifto ąsas  Darius Kepežinskas. Jo „dūmų uždangos“ ir šoninis slydimas trąsoje nepaliko abejingo nė vieno.

Kiekvienais metais savo renginiuose sulaukiame ir svečių su kitokių markių automobiliais. Tiesa daugiaų jų dalyvauja žiemos renginiuose. Šį kartą ne itin gausiai, bet trąsoje savo galimybes ir pasiruošimą „paragauti adrenalino“ tikrino mūsų draugai su  Ford automobiliu.

Gaila, bet nespėjus nė apsidairyti baigėsi pirmoji renginio dalis. Nugalėtojai laimingi, apdovanoti ir pagerbti.

Norime padėkoti savo rėmėjams:  UAB Lukneda, UAB Rotoma, UAB Alto servisas, Krasta Auto Kaunas, be kurių nebūtų buvę taip smagu.

Tačiau ne visos šventės baigiasi taurių ir diplomų išdalinimais. Ši buvo kitokia, nes laukė dar viena pakankamai extremali šventės dalis. Iš Kazlų rūdos aerodromo persikraustėme į Zapyškio miškus. Tiems, kas nežinote, pristatau extremalaus laisvalaikio erdvę –  PAGONIJOS UOLĄ (www.expedicija.lt)  . Čia laikas eina kitaip.  Toli nuo gatvių triukšmo, nuo miesto garsų galėjome visą savo dėmesį skirti draugams ir bendravimui.  Kepamos mėsytės ( pagal specialų ir, pasak Tomo, TIKRĄ gruzinišką receptą) kvapai kuteno nosis, kūrenosi pirtis. Vakaras buvo pilnas juoko, (kartais „iki ašarų“), linksmų istorijų. Žinoma „vakaro vinimi“ tapo TV antenos GAMYBOS pastangos ( juk tuo metu vyko furbolo čempionatas). Kas gavosi ISTORIJA NUTYLI. Tačiau laimėtojai žinomi.

Paklausite „ o kodėl extremali antroji dalis, juk šašlykai, pirtis ir t.t.?“ . Ogi todėl, kad niekaip kitaip negaliu pavadinti to, kas nutiko po vidurnakčio. Ar teko kada naktį išbėgti į tikrą mišką ( ne Vingio ir ne Ąžuolyno parką)  tik su žibintuvėliu (o kai kurie ir be jo)?. O MUMS TEKO. Bet neišsigaskite, nieko nenutiko... Tiesiog dalyvavome naktiniame orientaciniame žygyje, kurį mums suorganizavo šios rungties organizatorius, expedicija.lt vadovas – Skirmantas. Ėjome, bėgome, bridome, lipome virvinėmis kopėčiomis. Ir visa tai pagražino prapliupęs lietus.  Taip , tai buvo tikras komandos ir draugų išbandymas. Ir man išties smagu pripažinti, kad mūsų tarpe yra tiek daug nuostabių žmonių, su kuriais galima „EITI Į ŽVALGYBĄ“.

Paryčiui pavargę, bet laimingi užbaigėme šių metų šventę. Juk viskas, net ir geri dalykai, turi baigtis. Tačiau dar smagiau, kai žinome, kad kitais metais vėl ką nors sugalvosime.  Taigi, iki kitų susikimų.

Nuotraukų galerija čia 

 

 

BUM IR VĖL KALĖDOS! "Sušildykim širdelę 2013 m"

BUM ir vėl Kalėdos!

Kalėdos ateina pas visus, kartais net ir dvi savaitės prieš. Taip šiais metais Kalėdos ėjo pas mūsų globotinius Beižonių globos namuose. Su tikru Kalėdų seneliu, kvepiančios vanile ir sniego gniūžtėmis.

Kaip ir kiekvienais metais artėjant gražiausioms metų šventėms nepamirštame „savo“ vaikų Beižonių globos namuose. Iš šalies galbūt ir atrodo, kad jiems nieko netrūksta, kad viskuo aprūpinti, tai ko ten važiuoti. Taip, teko išgirsti ir tokių komentarų, bet ... kad ir kokiomis materialiomis gėrybėmis būtų aprūpinti vaikai, jiems niekada nebus gana nuoširdaus bendravimo, šiltų apkabinimų, ir dėmesio. Laikas – geriausia dovana! Toks šiais metais buvo mūsų šventinis šūkis.

Buvo metų, kuomet su šiais vaikais Kalėdas šventėme tikrame miške, su tikra apsnigta eglute, su laužu ir paslėptomis miške dovanėlėmis. Buvo ir ne visai „skanių“ pošventinių siurprizų , bet tebūnie tai istorija, kurią nutylėsime, nes iš to pasimokė ne tik vaikai, bet ir mes. Prisimename tik pačias geriausias akimirkas ir to vedini metai po metų vis norime sugrįžti ten per šventes. Ir sugrįžtame.

Šiais metais norėjome šiltos , neįprastos šventės, kuri sušildytų širdeles netgi tiems, kurie nelabai tiki ta gražia Kalėdų dvasia.  Atrodo, mums pavyko juos įtikinti, kad Kalėdos – širdžių šilumos šventė.

Viskas turėjo būti paprasta. Viskas ir buvo paprasta. Atvykome su tikslu pabūti su vaikais. Vos įsukus į kiemą, kaip visada, laukan išbildėjo beveik visi. Kaip visad buvo aprodytos valdos, papasakota kas naujo nutiko, ką nuveikė, aprodytos įspūdingai eglutėmis dekoruotos sienos ir pačių vaikų gaminti karpiniai ant langų. Kiekvienas stengėsi parodyti koks jis tvarkingas , kaip gražiai sutvarkytas jo kambarys, kiek apdovanojimų turi. O šie vaikai jų tikrai turi ir nemažai.  Didelė  dalis vaikų išties talentingi ir gabūs. Kas labai džiugina.

Programą eigoje pakoregavo sniego pilnas kiemas. Nuspręsta iš jo pastatyti daug daug sniego senių, bet ... sniego seniams nebuvo lemta atsirasti. Sniegas kaip mat buvo panaudotas kitiems tikslams, t.y. užvirė tikras  sniego mūšis. Kas laimėjo? Tas kas liko sausiausias. Šlapi, bet laimingi ir su plačiomis šypsenomis veiduose sugužėjome vidun.  Ką veikėme? Trumpai: kol vieni galynėjosi sporto salėje žaisdami kvadratą ir futbolą, kiti plušo virtuvėje: maišė, plakė, minkė tešlą, kepino riešutus ir gamino kalėdinius sausainius ir pyragus.  Namai kvepėjo Kalėdomis!  Ruošti saldumynus ir gaminti saldainių girliandas su vaikais -  tikras džiaugsmas.  O kur dar pokalbiai, kur jų anekdotai ir linksmos gyvenimiškos istorijos. Šis laikas neprailgo belaukiant pagrindinio šventės svečio – Kalėdų senelio. Taip taip, kaipgi be jo. Viską suspėjome: ir saldumynus pagaminome ir saldainių girliandas pakabinome, ir nuvargome, ir senelį pasitikome. O jis įžengė su didžiuliu maišu dovanų. Svajonės seneliui į ausį, eilėraštukai, dainos -  miela šventės kulminacija.

Tokių švenčių metu pamatai, kad net ir iš pažiūros jau didelis „vaikas“, vis dar tiki, vis dar tebėra mažas ir nori būti įvertintas. Ir tikimės, kad mums visgi pavyko. Pavyko sušildyti jų nelengvo gyvenimo sužeistas širdeles. Tikiuosi ir to, kad mūsų pačių vaikai, dalyvavę šventėje, taip pat suprato Kalėdų prasmę, kad reikia dovanoti ne pinigus, o save ir savo laiką, savo dėmesį ir šypsenas.

Tokios tad buvo šių metų BUM KALĖDOS Beižonyse. Su šventėmis visus...ateinančiomis.

P.S. Kalėdų senelis žino ką jūs padarėte per metus. Smile Taigi, gražaus laukimo.

O nuotraukos štai čia Smile

 

BMW FUN POWER

Ar žinai kas yra BMW FUN POWER? Taip skelbė renginio anonsas...

Ankstyvą Birželio 15d. rytą to dar niekas nežinojo ir nekantriai trypčiojo laukdami O KAS GI BUS? Jokių veiksmų gairių, jokių intrukcijų, jokių planų. Keista ar ne? Tačiau tai buvo visiškai neatsitiktinai. Šiais metais nusprendėme išbandyti naują renginio formatą, kad būtų tiesiog linksma. Be jokių laiko skaičiavimų, be įtampos, tiesiog „ for fun“. Taigi, nusprendėme suorganizuoti linksmas automobilių orientacines varžybas.

Plačiau

 

Žiemos testas 2013

Jau tapo tradicija, jog Vasario pradžioje Lietuvos BMW klubas organizuoja Žiemos testą, kur visi norintys BMW entuziastai gali įvertinti savo automobilių bei pačių galimybes slidžioje trasoje. Kaip ir praeitais metai, testo vieta buvo pasirinta Šiaulų kartodromo trasa.

 

Ir šiais metais gamta buvo dosninga žiemos salygomis. Trasoje sniegas, po kuriuo užsislėpęs laukė ledas. Pirmojo (iš trijų) važiavimo metu daugelis dar kapstėsi snieguose, bet vėlesniuose dalyviai galėjo įsitikinti, koks nenuspėjamas ledas. O buvo visko ir suktukai, ir pasivažinėjimai už trasos ribų, bei keli dalyviai 'pakibe' ant pusnies, kurie buvo netempti ar nustumti kitų dalyvių. Tad sąlygos tikrai leido įvertinti automobilio galimybęs ekstremaliomis sąlygomis. Vieni kaltino padangas, kiti kaip pagridinį kaltininką nurodė 'tarpinę' :)

Plačiau

 

Sušildykim širdelę 2011. Kalėdos pas vaikus

Š.m. gruodžio 16 d. Lietuvos BMW klubo nariai ir forumiečiai keliavo į Beižonių globos namus, kadangi kaip ir kiekvienais metais gruodžio mėnesį čia mūsų laukia mažieji draugai. Ilgai sukome galvas kaip šiais metais nustebinti mūsų globotinius. 

Plačiau

 

Lietuvos ir Baltarusijos BMW klubų narių ir forumiečių susitikimas

IMG_4739

 

Š.m. lapkričio 26 d. įvyko Lietuvos BMW klubo forumiečių susitikimas. Kitaip šis renginys dar yra vadinamas GRAND MEET‘as. Šių metų GRANDAS sulaukė svečių iš Baltarusijos BMW klubo, todėl drąsiai galima sakyti, kad šiemet ši šventė įgavo tarptautinį 2 – jų BMW klubo dalyvių atspalvį. Tad ne nuostabu, kad net gi buvo kilusi mintis renginį pavadinti „TARPTAUTINIS 2011 m. FORUMIEČIŲ RUDENS GRAND MEET‘as“.

 

Lietuvos BMW klubo visuotinis narių susirinkimas

 

 

Š.m. spalio 22 dieną 12 val., restorane „Jachtklubas“ Kaune, įvyko Lietuvos BMW klubo visuotinis narių susirinkimas.

 

Plačiau

 

Lietuvos BMW klubo kelionė po Lietuvą 2011 (antroji diena)

Š.m. rugsėjo 24 d. Lietuvos BMW klubo renginių kalendoriuje buvo suplanuota daugelio klubo narių pamėgta šventė – Kelionė po Lietuvą 2011.

Tik šių metų kelionė po Lietuvą gavo neįprastą formatą, kadangi ji truko ne dvi, kaip įprasta, dienas, o net visas tris dienas. 

 

Ignalinos atominės elektrinės aplankymas

Š.m. rugsėjo 23 d. Lietuvos BMW klubas lankėsi vienintelėje Baltijos šalyse buvusioje Lietuvos energetinės sistemos branduolinėje jėgainėje – IGNALINOS ATOMINĖJE ELEKTRINĖJE.

Pati atominė elektrinė pastatyta šalia sienos su Baltarusija ir nutolusi nuo Ignalinos miesto 50 km atstumu. Ignalinos atominė elektrinė turėjo 2 blokus su RBMK – 1500 tipo reaktoriais. Iš viso atominėje elektrinėje planuota įrengti keturis RBMK – 1500 tipo reaktorius ir turėjo būti pati galingiausia atominė elektrinė pasaulyje.

 

BMW vasara 2011

2011m. birželio 11 d. įvyko viena gražiausių Lietuvos BMW klubo švenčių – BMW VASARA‘11.

Šis, tradiciškai vasaros pradžioje vykstantis klubo renginys, šiais metais pasižymėjo istoriniu išskirtinumu, kadangi šiais metais sukako lygiai 10 metų nuo tada, kai penkiems BMW markės automobilių entuziastams kilo išganinga mintis suburti į bendrą ratą visus šios markės mylėtojus. Taip „gimė“ Lietuvos BMW klubas.

Plačiau

 

Žiemos testas 2011-ieji – ekstremalus išbandymas

dscf4207

Renginio nuotraukos

2011 m. vasario 12 d. Įstros aerodrome pralėkė kasmetinis Lietuvos BMW klubo renginys „Žiemos testas 2011“. Visą savaitę buvę šilti ir nieko gero nežadėję orai artėjant savaitgaliui atšalo, pasnigo. Kelionė į renginį, kuris vyko Panevėžyje, buvo ekstremali, o Įstros aerodromas nudžiugino nuostabia, apsnigta ir apledėjusia trasa.

Nors ir negausiai, nuo pat ryto pradėjo rinktis BMW mėgėjai, artėjant varžybų startui, jų pagausėjo ir lenktynių trasoje varžėsi apie 30 norinčiųjų išbandyti savo turimus automobilius. Į renginį atvyko ir gausus būrys svečių iš Latvijos BMW  klubo, turėjo atvykti ir iš Baltarusijos, tačiau gaila, kad dėl pasienyje susidariusios didžiulės eilės jie į renginį nespėjo... Įstros aerodrome buvo kuo ir pasigrožėti – atvažiavo naujieji BMW 5er bei BMW X3, norintieji galėjo BMW X3 ir išbandyti.

Plačiau

 

Apie Kalėdų senelių desantą, krepšinį ir dar kai ką ...

img_9481_2Visos Renginio nuotraukos.

Sakysite  ką tai turi bendro ? O štai ir klystate. Kad tai puikiausiai suderinami  dalykai įrodė ir kasmet vykstančio Kalėdinio renginio „Sušildykim širdelę  2010“ dalyviai.

Na bet apie viską iš pradžių.  Ilgai sukome galvas kaip šiais metais nustebinti „mūsų vaikus“. Tam tikslui pasiuntėme net žvalgybininkus, kurie  turėjo slaptai  išsiaiškinti ko tikisi ir ko laukia vaikai. Tiesa, tikėtis, kad pavyks tai padaryti slapta, buvo labai naivu. Vos tik „žvalgyba“ pasirodė Beižonyse ( o pasirodėme jau sutemus ir labai tyliai), juos  pasitiko pro langus kyšančių vaikų galvų šešėliai. Įtariame, kad jie buvo perspėti apie tai. Kas buvo jų informatoriai, istorija nutyli Smile

Plačiau

 

Lietuvos BMW klubas ir Stalino pypkė

Renginio akimirkos nuotraukose.

Yra legenda, apie tai kaip šiaurės rytų Lietuvos teritorijoje atsirado išsikišęs žemės kampelis, liaudiškai vadinamas apendiksu. 1940 m. Tarybų Sąjungos valdžia dalino socialistinėms respublikoms žemes. Tai buvo daroma labai primityviai ir paprastai – tiesiog pieštuku brėžiamos ribos. Taip gavosi, kad tą dieną, kai buvo brėžiamos Lietuvos ribos, ant žemėlapio gulėjo Stalino pypkė, o „Didžiojo vado“ parankiniai bijojo ją paliesti, todėl nusprendė tiesiog apibrėžti. Taip nuo to laiko ir liko Lietuvos žemėlapyje gražus Dieveniškių regioninio parko suformuotas plotelis.

Gaivus rugsėjo oras, puiki dalyvių nuotaika ir profesionalus gidės pasakojimas apie Šalčininkų krašto istoriją, žmones ir papročius lydėjo „BMW rudens kelionę 2010“.

Plačiau

 

BMW Vasara 2010

Tradicinis „Lietuvos BMW klubo“ vasaros renginys šiemet įvyko Kazlų Rūdos aerodromo teritorijoje, kurioje vyksta Lietuvos automobilių mini žiedinių lenktynių pirmenybės.

Neitin gausus dalyvių būrys galėjo išmėginti naujoje vietoje puikiai parengtas rungtis – greituminę trasą ir slalomo rungtį.
 

Žiemos testas 2010 - TIKRAS išbandymas visiems

iemos testas 2010 - tikras ibandymas visiems

Šį savaitgalį praūžęs Lietuvos BMW klubo „Žiemos testas 2010“ tapo tikru išbandymu visiems: tiek vairuotojams, tiek automobiliams. Kas sakė, kad mums gresia atšilimas, galėjo įsitikinti atvirkštiniu variantu , jei tik buvo Istros aerodrome (Panevėžio raj.).

Iš pat ankstaus ryto čia, kaip ir praėjusiais metais, vėl rinkosi BMW markės automobilių mylėtojai, Lietuvos BMW klubo nariai iš visos Lietuvos bei svečiai iš užsienio klubų. Nustebino itin gausus svečių - brolių latvių - būrys. Šiais metais jie atvyko pasiruošę ir atsivežė parodyti, ką turi ir ką moka. Netrūko ir įspūdingų automobilių, tokių kaip BMW X1 ir BMW 5 GT. Taigi buvo ir ką veikti, ir kur akis paganyti.

Plačiau

 

“Sušildykim širdelę 2009“ – Miškinės Kalėdos

suildykim irdel 2009  mikins kaldos

Kalėdos miške, tikra eglutė, skaisčiai žybsinčios lemputės, paprastai nepaprasti ir nepakartojami eglutės žaisliukai, pagaminti vaikų, kalėdinės dainos, skaniausi pyragai su karšta arbata ir daug daug dovanų . Kaip jums vaizdelis? Šiais metais tokios Kalėdos buvo su mūsų globotiniais iš Beižionių globos namų. Aplankėme vaikus gerokai prieš Kalėdas. Ir gerokai išsigandome, kai įvažiavę į kiemą radome tik tamsą. Nuo rudens buvusiuose globos namų pastatų sienose klaidžioja tik šaltas vėjas ir .....architektas, nes pavasarį prasidės naujų ir patogesnių globos namų statyba. O vaikai tuo tarpu glaudžiasi šalia esančių daugiabučių dviejuose buteliuose. Ir gyvena jie ten šiltai ir gražiai, tik labai ankštai. Būtent dėl šios priežasties nusprendėme šiais metais padaryti vaikams siurprizą ir surengti jiems neįprastas Kalėdas.

 

Rudens kelionė per Lietuvą 2009

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais,  įvyko tradicinis BMW klubo renginys – kelionė per Lietuvą.

Šiais metais buvo pasirinktas Žemaitijos regionas.

Kelionė prasidėjo bendru susirinkimu Rietavo miestelyje, kuris nuo seno yra žinomas kaip kultūros ir inovacijų centras. Juk šiame mietelyje pirmą kartą Lietuvoje buvo įžiebta elektros lemputė ar nutiesta pirmoji telefono linija ir tt.

Susirinko mūsų nei daug, nei mažai – apie 20 automobilių, iš kurių didelę dalį sudarė svečiai iš Baltarusijos BMW klubo.

Plačiau

 

Žiemos testas 2009

z_testas_20092009-02-07 įvyko tradicinis Lietuvos BMW klubo žiemos renginys “Žiemos testas 2009”. Šiais metais klubas pasirinko šiek tiek neįprastą šio renginio formatą – buvo surengtas uždaras klubo renginys, kuriame dalyvavo tik Lietuvos BMW klubo nariai, kandidatai į klubo narius bei kviestiniai svečiai iš užsienio bei Lietuvos automobilių klubų.

Šiame renginyje buvo siekiama sudaryti jaukią atmosferą, kad tiek patys klubo nariai, tiek ir svečiai galėtų artimiau pabendrauti bei nepasimestų minioje nepažįstamų žmonių. Per pertrauką tarp rungčių renginio dalyviai galėjo pabendrauti prie šiltos arbatos puodelio bei kepsninėje kepamų užkandžių. Šalčio išvarginti dalyviai bei svečiai buvo laukiami mus svetingai priėmusioje Panevėžio “Įstros” aerodromo kavinėje.

Plačiau

 

Sušildykim širdelę 2008

kaledos_2008Kaip ir kiekvienais metais , prieš pat Kalėdas, klubas aplankė Beižonių vaikų globos namų auklėtinius, kuriems surengėme nedidelę šventę.

2008-12-07 kartu su vaikučiais nuvykome į Aukštadvario kartodromą, kur pasiskirstę į komandas, kurias sudarė vienas vaikų namų auklėtinis ir vienas suaugęs, surengėme varžybas. Nugalėtojai buvo apdovanoti Aukštadvario kartodromo ir Lietuvos BMW klubo įsteigtomis taurėmis. Po varžybų aplankėme, šalia Aukštadvario esančia, Velnio duobę. Grįžę į Beižonis surengėme stalo teniso mini turnyrą bei kelis atrakcionus, kur kartu su vaikais gerai padūkome. Vakaro užbaigimui buvo picos, kurias atvežė picerija ZAIZAI.

Plačiau

 

Kelionė per Lietuvą 2008. Panemunė

kelione_2008„Ten apleistos pilys griūva
Ant kalnų aukštai;
Milžinų ten kaulai pūva,
Verkia jų kapai.“ (Maironis)


Taip galėtumėme apibudinti mūsų pamatytus vaizdus. Tai – Panemunės regioninis parkas.

Pabuvojome ant Seredžiaus piliakalnių, aplankėme Belvederio dvarą, P.Cvirkos sodybą, susipažinome su Veliuonos ir Raudonės istorija, paklaidžiojome vingiuotais Panemunės pilies labirintais. O Šilinės smuklė dar ir šiandiena kvepia lietuvišku midumi. Iš profesionalaus gido išgirdome daug istorinių faktų ir linksmų legendų.

Plačiau

 

Kelionė į Lenkijos BMW klubo „2008 Pavasario sutikimo“ renginį

lenkija_20082008 m. gegužės 1 dienos ankstyvą rytą nedidelė 4 automobilių grupelė pajudėjo Lenkijos pasienio kryptimi. Tikslas – Kielce miestas Lenkijos pietinėje dalyje. Oras nežadėjo būti blogas ir gan linksmai nusiteikę, užpildydami trumpųjų radijo bangų eterį šmaikščiais komentarais, mes gan sparčiai judėjome i priekį.

Kirsdami sieną pastebėjom, kad po prisijungimo prie Šengeno šalių, pasienio apsaugos bei muitinės pastatai šiuo metu atrodo labai nykiai. Lenkijoje mus pasitiko „puikūs“ Lenkiški keliai – vienintelis didelis pliusas, kad važiavome ne darbo dieną kuomet sunkiojo transporto eismas yra uždraustas. Atvirai pasakius keliai nebuvo jau tiek blogi – gan daug keliu remontuojama ir nemažai tiesiama naujų, taigi tikėtina, kad po keleto metų situacija pagerės.

Plačiau

 

Žiemos testas 2008

z_testas_2008Balos, pliusinė temperatūra, kaskart ištirpstantis menkas sniegas..... Tokia neįdomi šiandienos orų prognozė. Nors oro sąlygos nedžiugina, žieminio variavimo malonumus mėgstančių vairuotojų yra daug. Kaskart iškritusį sniegelį įdienojus pakeičia vandens balos, o nosis badantis šaltukas trunka tik kelias dienas. Tačiau net ir tokios nepalankios oro sąlygos nesutrukdys kasmetiniam , Lietuvos BMW klubo organizuojamam, sportiniam – pramoginiam renginiui „Žiemos testas 2008”. Vasario 2d. Įstros aerodrome susirinko gausios BMW mylėtojų gretos. Dalyviai buvo suskirstyti į dvi grupes ir vienu metu veiksmas vyko dviejose trasose. Tie kas tikėjosi tradicinių slalomo rungčių buvo nustebinti. Pirmoje rungtyje teko pademonstruoti savo sugebėjimus automobilio vairavime važiuojant atbulomis, o antroje rungtyje teko įvertinti savo sugebėjimus parkuojantis į "garažą". Norintys sušilti ar užkąsti galėjo pasinaudoti Įstros aerodromo kavinės paslaugomis. Renginio pabaigoje buvo padaryta neįskaitinė ilga slalomo trasa, kur kiekvienas galėjo pasibandyti savo vairavimo sugebėjimus didesniais greičiais.

Plačiau

 

Sušildykim širdelę 2007

kaledos_2007Šv. Kalėdos – gerumo šventė, kuomet stebuklai sušildo kiekvieną, kas jais tiki. Sustiprinkim mažųjų tikėjimą Kalėdų Dvasia ir leiskim jiems pajusti , kad jie ne vieni ir yra mylimi vien už tai, kad jie yra. Išpildykim gal ir ne visas, bet bent jau tas, kurias galim, vaikų svajones.

2007 gruodžio 8 d. Aplankėme vaikučius, surengėme mini varžybas, kurių metu vaikučiai patys vairavo automobilius. Vėliau visi valgeme picas, kurias mums parūpino picerija ZAIZAI(www.zaizai.lt). Vaikučiai parodė nedidelę programėlę, o pabaigoje visi skanavome tortą su trimis žvakutėmis, kurios simbolizavo trečią mūsų apsilankymą per Kalėdas šiuose namuose. Renginio akimirkas galima pamatyti čia

Plačiau

 

BMW klubo Kalėdinė akcija „ Sušildykim širdelę“

Šv. Kalėdos – gerumo šventė, kuomet stebuklai sušildo kiekvieną, kas jais tiki. Sustiprinkim mažųjų tikėjimą Kalėdų Dvasia ir leiskim jiems pajusti , kad jie ne vieni ir yra mylimi vien už tai, kad jie yra. Išpildykim gal ir ne visas vaikų svajones, bet bent jau tas, kurias galim.

Lietuvos BMW klubas, kaip ir kasmet, aplankė vaikučius Beižonių vaikų globos namuose.

Plačiau

 

Lietuvos BMW klubo labdaros akcija - BMW Kalėdos 2005'

Kalėdos stebuklų metas. Net ir maži stebuklai, daromi su meile, šiluma ir dėmesiu virsta dideliais. Artėjant Šv. Kalėdoms, gražioms ir šiltoms šventėms, kiekvienas iš mūsų tarsi ištirpstame šventiniame šurmulyje, galvoje dūzgia daugybė minčių apie dovanas artimiesiems, draugams. Tačiau mūsų dėmesio ir šilumos reikia ne tik jiems, o ir visai svetimam žmogučiui, kuris taip pat ilgisi kažko artimo. Šiek tiek liūdna ir graudu stebėti per televiziją mažas , liūdnas akytes. Smagu žinoti, kad galbūt dauguma paliktų vaikų nors per šias šventes sulauks nors ir nedidelių , bet jiems labai svarbių “stebuklų”.

Plačiau

 

Lietuvos BMW klubo labdaros akcija - BMW Kalėdos 2004'

2004m. gruodžio 11d. įvyko Lietuvos BMW klubo labdaros akcija "BMW Kalėdos 2004" Nutarėme, kad būtų labai puiku pasveikinti likimo nuskriaustus vaikučius ir padovanoti jiems šventę.

Todėl apniūkusį šeštadienį klubo narių automobilių kolona pajudėjo į prie Valkininkų esančius Spenglos vaikų namus. Pasiekusius kelionės tikslą mus pasitiko džiaugsmingi šūksniai, spindinčios akys, pirmyn atgal zujantys judrūs globos namų gyventojai. Netikėtoms sutiktuvėms mes buvome pasiruošę. Klubo narių automobilių bagažinės buvo pilnos dovanėlių: kilimų, grindų dažų, žaislų, kalendorių, vaisių. Dovanėlių buvo daugiau nei laisvų rankų, todėl reikėjo kviestis į talką vaikus, kad padėtų visas šias dovanas sunešti į vidų. Visas dovanas vainikavo didžiulis tortas, kurį vos panešė du klubo nariai. Sugužėję į vidų pasiskirstėme į 7 grupes ir nuėjome aplankyti vaikučių, pažiūrėti kaip jie gyvena, pabendrauti su jais. Ko tik ten nebuvo: ir pokalbių, ir eilėraščių, ir dainų, ir žaidimų. Širdį virpino vaikų nuoširdumas, atvirumas, noras bendrauti...

Plačiau

 

BMW vasara 2004

Lietuvos BMW klubas įspūdingai pradėjo vasaros sezono atidarymą! Klubo nariai linki visiems tikriems BMW mėgėjams geros ir įspūdžių kupinos vasaros.

Kasmetinis klubo renginys įvyko 2004.06.19. Ankstų, saulutės nelepinamą rytą, vilniečiai - klubo nariai, vienas po kito rinkosi prie Forum Palace ir kaupėsi istoriniam žygiui į Kauną. Sužymėję savo mašinas ir lydimi keleto BMW mėgėjų ekipažų, visi išsirikiavo į darnią koloną ir pajudėjo Kauno link, palydimi smalsių praeivių žvilgsnių.

Plačiau

 

Lietuvos BMW klubo kelionė per Lietuvą

Dešimt Lietuvos BMW klubo automobilių dalyvavo kelionėje per Lietuvą. Trasa prasidėjo prie Kauno pilies. Pilį nustelbė Ryčio restauruotas „aparatas“ BMW 1502. Suformavom koloną ir leidomės palei Nemuną. Pirmas sustojimas Vilkijoje – nuostabūs peizažai, nuotraukos, laimingi veidai. Donato „sixeris“ neužsiveda. Stumiam, traukiam, užvedam ir keliaujam link Palemono kalno. Pačioje viršūnėje aptinkame stiebą vėliavai. Dar po keleto minučių virš apylinkių plevėsuoja vėliava su „rundeliu“(BMW emblema).

Kitas sustojimas - Veliuona. Šturmuojam Gedimino kapo kalną, paskui dar vieną kalną. Nuotrauka prie paminklo LDK Vytautui. Apžiūrim dar Veliuonos dvarą, užsikabarojam į bažnyčią, statytą prieš 500 metų, pro langą pamosuojam vėliava ir žygiuojam valgyti cepelinų į karčiamą. Kai kurie valgė kepsnius, bet buvo patenkinti. Pravažiuojam Raudonės pilį, bet sustojame kitoje – Panemunės pilyje. Ji primena vaiduoklių namus – apleista, jokios gyvybės , ant langų plevėsuoja suplyšusi plastikinė plėvelė. Pasipiktinę neprižiūrimu kultūriniu paveldu keliaujam toliau. Donatas vėl užgesina automobilio variklį. Reikia stumti pirmyn ir atgal.

Rambyno kalnas – paskutinė planuota sustojimo vieta. Aukurai, kraštovaizdis, nuotraukos. Neplanuotai sustojam Pagėgiuose, nes čia miestelio šventė, kepa jautį. Tiesa, kol atvykome, jautį suvalgė vietiniai, bet DJ nusiperka naują akumuliatorių ir jo „6er“ daugiau nereikia stumdyti. Jurbarke prie mūsų prisijungia 10 ekipažas – Neringa su Paulium. Su ja važiuoja jauniausia žygio dalyvė, kuriai tik 2mėn.!!! Pavakare finišuojame Ventėje. Marios, rūkas, ilgas stalas… Ryte pusryčiai „continental“ ir pirtis, turintiems sveikatos. Toliau - darbas sekcijose. Jaunius su Adomu ir Mindaugu Klaipėdoje apžiūri skulptūrų parką, kiti penki ekipažai - aplanko Medvėgalio kalną. Kelionė laikoma nepakartojama.

Ačiū Robertui už puikų maršrutą ir Daliui už pasiūlytą vietą nakvynei !!!

 

BMW vasara 2003

Lietuvos BMW klubas pradėjo vasaros sezoną. Ta proga klubas oficialiai skelbia, kad prasidėjo „BMW vasara 2003” . Bernardinų bažnyčioje brolis Astijus pašventino klubo vėliavą. Vienuolis linkėjo, kad tai apsaugotų nuo nelaimių ir nedrausmingų narių.

Kadangi lijo (Prezidentas ir dauguma klubo narių bei kandidatų prieš suvažiavimą nusiplovė automobilius), nutarta perkelti renginio programą į Anykščius.

Pirmą kartą surengtos naujų narių krikštynos. Automobilių aikštelę prie viešbučio „Mindaugo karūna” naujokai padabino milžinišku „rundeliu” – BMW ženklu. Meno kurinys atliktas spalvotomis kreidutėmis.

Šis suvažiavimas, kaip ir ankstesni, neapsiėjo be kultinių krepšinio varžybų. Klubo nariai senjorai grūmėsi su naujokais ir kandidatais. Nugalėjo jaunystė.

Antrą „BMW vasaros 2003“ dieną klubo nariai aplankė miestelio įžymybes – Puntuko akmenį ir Laimės žiburį.
 

"Žiemos testas 2003"

Šių metų vasaro 2 d. Gaižiūnų bandomojo poligono pakilimo take (Rukla) įvyko Lietuvos BMW Klubo renginys "Žiemos testas 2003". Renginyje dalyvavo BMW Klubo nariai bei norintys jais tapti.

Viso rungtyje dalyvavo 28 dalyviai, tarp kurių buvo ir 3 merginos, kurios, beje, parode toli gražu ne blogiausius trasos pravažiavimo laikus. Trasa nebuvo labai sudėtinga, tačiau dalyviams teko važiuoti labai slidžia danga (sniegas, po juo - ledas), todėl reikėjo ne tik įgūdžių bet ir atsargumo. Deja, dėl pernelyg žemos oro temperatūros (nors oro salygos buvo tikrai puikios), nebuvo imanoma panaudoti tikslios laiko matavimo įrangos, todel laikas buvo matuojamas rankiniais chronometrais.

Renginiui pasibaigus visi norintys vyko i užeiga "Barjorkiemis" automagistraleje Vilnius-Kaunas.
 

Lietuvos BMW klubo kelionė aplink Lietuvą.

Štai ir pasiektas galutinis Lietuvos BMW klubo kelionės aplink Lietuvą taškas - Vilnius. Kelionėje dalyvavo 23 BMW automobiliai, įskaitant ir svečių iš Baltarusijos ekipažus. Deja, nesulaukėme svečių iš Latvijos, Estijos... gal kitą kartą! Maršrutas – tradicinis: startas Vilniuje, Rotušės aikštėje, BMW kolona su policijos eskortu pravažiuoja per Vilnių („žalia” gatve – policijos patruliai atitveria eismą maršruto sankryžose), Panevėžys, pietūs Šeduvos malūne įsikūrusiame restorane, Šiauliai, Palanga. Tiesa, dėl kai kuriu netikslumų visa kolona buvo „nuklydusi" Šeduvos miestelio gilumon, pamatėme Sporto gatvę, apstulbinome ramius miestelėnus (to daryti tikrai neplanavome :). Vakaro programa, kaip ir buvo planuota, vyko Juozapo HBH bare... Visi gėrėm, valgėm, uliavojom :).

Kita diena „išaušo” 14.00 :). Išvykome į Klaipėdą, susirinkome Teatro aikštėje. Kai kurie susitiko savo pajūrio gimines. „Pusryčiavome :)". Klaipėdoje nutiko nelaimė - nutrūko klubiečio Ruslano BMW generatoriaus dirželis. Pasirodo, Klaipėdoje sekmadienį surasti dalių yra kebloka. Labai patiko BMW atstovybė - dirželio neturėjo, bet pasiūlė keltuvą ir įrankius.

Vakare, jau sutemus, buvo pasiektas Kaunas, Pilies aikštė. Vilniečiai atsisveikino su Kauniečiais, Kauniečiai atsisveikino su Kauniečiais. Atsisveikinome su svečiais iš svetur.
 

Baigėsi „BMW Vasara 2002”

Birželio 15 dieną Lietuvos BMW klubas rengė visuotinį klubo narių ir kandidatų suvažiavimą.
Renginyje dalyvavo daugiau kaip pusšimtis automobilių.
Renginio dalyviai susirungė keliose rungtyse, tai ir „Dragas užgesintais varikliais”, ir slalomas „Nepamesk kamuoliuko”, ir galų gale - gražiausio BMW automobilio rinkimai.

Rungtyje „Dragas užgesintais varikliais” nugalėjo Dalius (16:30), antroji vieta atiteko Giedriui Lukšiui (21:95) ir trečioji vieta Martynui Kunigėliui (22:10).
Rungtyje „Nepamesk kamuoliuko” pirmąją vietą iškovojo Linas Baltrušaitis (22:55), antroji vieta atiteko Kšyštofui, važiavusiam kolegos automobiliu (23:45) ir trečioji, paskutinė nominacija atiteko Rolandui Sutkevičiui (26:30).
Sportinio slalomo važiavime pirmoji vieta atiteko Mindaugui Kirijevui (23:37), antroji vieta Rodionui Jonaičiui (25:02) ir trečioji Konstantinui Gorbui (25:06) su BMW 316.
Renginys buvo papuoštas ir tokių modelių, kaip Z3, M3.. BMW C1. Taip pat sulaukėme svečių iš kaimyninės Baltarusijos.

Po renginio Lietuvos BMW klubo narių ir kandidatų kolona, lydima policijos BMW 5 motociklų ir vieno policijos BMW automobilio eskorto, leidosi į paradinį važiavimą sostinės gatvėmis.
 

"Kauno ruduo 2001"

Lietuvos BMW klubo narys Konstantinas Gorbas Lietuvos Standartinių automobilių ralio čempionato 3-jame etape "Kauno ruduo 2001" iškovojo pirmajają vietą tarp nelicenzijuotų lenktynininkų ir 13-ą vietą bendroje įskaitoje.

Sekmadienį vykusiame Lietuvos Standartinių automobilių ralio 3-ajame etape tarp nelicenzijuotų lenktynininkų pirmają vietą užėme Konstantinas Gorbas su standartiniu BMW 316 E30. Tai buvo sėkmingas Lietuvos BMW klubo nario debiutas ralio varžybose.
 

Lietuvos BMW klubo "Kelionė aplink Lietuvą"

Šeštadieni ryte 10 valanda Vilniuje Rotušės aikštėje susirinko BMW mėgėjai. Šio renginio tikslas apvažiuoti Didžiausius Lietuvos miestus (Vilnių, Panevežį, Šiaulius, Klaipėdą, Kauną).
 

Lietuvos BMW Klubo metų susirinkimas

Po dalyvių registracijos vyko parodomoji programa: "saulių paišymas", gražiausio automobilio rinkimai. Nominacijos buvo skiriamos pagal visų renginio dalyvių balsavimą,o nugalėtojai šampanu laistė savo automobilius. Programos pabaigoje buvo du įsimintiniausi pasirodymai: 735i "sudegino padangas iki metalinio kordo" ir vienas silpniausių BMW variantų 316 (90aj) susprogdino padangą. Pirmuoju atveju sunkus E32 kėbulas ir didelio sukimo momento variklis tiesiog sudraskė padangų viršutinį gumos sluoksnį ir sintetinis kordas bei gumos gabalai išsilakstė per visą aikštelės plotą, o pirmas metalinio kordo sluoksnis "pasišiaušė kaip ežiukas". 316 karbiuratorinis E30 kėbulo modelis ganėtinai per trumpą laiką "pradrožė" gumos sluoksnius ir padanga tiesiog sprogo.

Pasibaigus oficialiąjai renginio daliai, automobilų kolona, lydima policijos ekipažo, važiavo Vilniaus gatvėmis Molėtų plento link.

Vakare prie Bebrusų ežero iki kitos dienos vyko neoficialioji renginio dalis.