Vairavimo gurmanams. Oficialus Lietuvos BMW Klubas.

Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

Vasara su BMW klubu 2012, olimpinės žaidynės

roko_sodyba

Š.m. birželio 16 d. įvyko Lietuvos BMW klubo renginys „Vasara su BMW klubu 2012, olimpinės žaidynės“. Nuo 2004 metų „BMW vasara“ asocijavosi su sportiniu važiavimu Nemuno žiede ar kitose greitam važiavimui tinkamose trasose, tačiau šiemet mes ėmėm ir pakeitėm renginio formatą, kuris sukėlė labai didelį būsimų dalyvių susidomėjimą. Visi spėliojo, kaip čia viskas bus? O buvo tikrai viskas labai įspūdinga. Na, o tam kad būtų įspūdinga ir ilgai įsimintina, Lietuvos BMW klubas pasikvietė pagalbininkus. Šį kartą renginį padėjo suorganizuoti renginio organizatoriai „MAŽASIS GENIJUS“.Renginys vyko „ROKO SODYBOJE“ Kaišiadorių raj. Iš viso į renginį susirinko per 100 dalyvių. Sulaukėme svečių iš kaimyninės Baltarusijos BMW klubo, kurie į renginį atvažiavo dieną prieš, kad galėtų pailsėti ir įgauti jėgų organizuojamoms olimpinėms žaidynėms. Vakarinė penktadienio dalis truko iki paryčių. Šeštadienio rytas buvo paskirtas bendravimui su sodybos nuostabia gamta.

 

O tuo tarpu Lietuvos BMW klubo nariai ir forumo dalyviai birželio 16 d. šeštadienio rytą sutartu laiku išvažiavo iš skirtingų vietų – iš Vilniaus ir Kauno. Vilniečiai rinkosi „FORUM PALACE“ aikštelėje, na o atstovai iš Kauno – „ROTUŠĖS AIKŠTĖJE”.

 

Susirinkus visiems nustatytose vietose vienodu laiku visi išjudėjo sodybos link. Čia dalyvių jau laukė dieną prieš tai atvykę svečiai, kurie, kaip jau ir buvo minėta, irgi veltui laiko nešvaistė.

 

Taigi, atvykimas, registracija, lengvi užkandžiai prieš sporto varžybas ir renginio organizatoriai paskelbia atidarantys Olimpinę BMW šventę.

Ko čia tik nebuvo – rungčių rungtelių, liejosi vanduo, prakaitas. Nuostabus oras leido visiems renginio dalyviams visapusiškai išsikrauti ir parodyti ką sugeba.

Apie 18.00 val. prasidėjo vakarinė dalis. Kadangi dieninėje dalyje išryškėjo lyderiai, jie buvo apdovanoti garbės raštais ir simbolinėmis dovanėlėmis. Be apdovanojimų buvo ir smagių žaidimų.

Nuo 21.00 val. iki pat 6.00 val. ryto grojo diskoteka: jaunimas, ir ne tik, šėlo pagal trankios polkos ritmą, dalis dalyvių mėgavosi pirties ir baseino malonumais.

Iš tiesų galima sakyti, kad renginys labai pavyko. Puiki sodyba, nuostabi aplinka, nuostabūs šeimininkai mus priėmė su kaupu. Teko girdėti daugelių dalyvių prašymų dar kartą sugrįžti čia ir atšvęsti kitus panašius susitikimus.

O kol kas galime tik padėkoti visiems už gausingą dalyvavimą, už smagias akimirkas. Likite sveiki! Ir iki kitų susitikimų.Filmuota medžiaga:
Daugiau informacijos apie renginį klubo forume.