Vairavimo gurmanams. Oficialus Lietuvos BMW Klubas.

Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

PAVASARIO VISUOTINIS LIETUVOS BMW KLUBO SUSITIKIMAS

Kovo pabaigoje įvyko kasmetinis visuotinis Lietuvos BMW klubo susitikimas Kaune. Į šį renginį atvyko nariai iš Šiaulių, Panevėžio, Kėdainių, Vilniaus ir, savaime suprantama Kauno.

Visus maloniai nustebino būryje pasirodęs Lietuvos BMW klubo senbuvis, kelis kartus vairavęs klubą prezidento kėdėje Rytis Klimas.

Gausus bendraminčių būrys susispaudė prie ilgo stalo ir prasidėjo oficiali susitikimo dalis. Klubo prezidentas Justinas Daubara papasakojo apie aktualijas: finansinius, teisinius aspektus, apie smagius artėjančius vasaros renginius (po ilgos diskusijos visgi klausimas dėl renginio formato ir vietos liko atviras). Taip pat svarstytas artimiausias renginys ir jo detalės – tai Velykos pas Beižionių globos namų vaikučius (planuojamas balandžio pirmoje dekadoje).

Buvo daug kalbama ir apie BMW klubo sporto komandą, apie visų narių ryšį su ja. Lietuvos BMW klubo sporto komandos vadovu išrinktas  – Rolandas Sutkevičius.

Taip pat tradiciškai per visuotinius klubo susitikimus priimti nauji nariai, kurie trumpai prisistatė: kodėl BMW, ką mano apie „old timer‘ius (tai buvo populiariausias narių klausimas) ir kt. Mūsų gretos pasipildė 6 nariais.

Pabaigoje visi, kurių širdy BMW užima didelę dalį, tapome dar tikresniais nariais – mūsų credo įvardintas nario kortelėmis, įrodančiomis, kad esame oficialaus Lietuvos BMW klubo dalis.

Pasibuvę, pabendravę nariai pradėjo skirstytis: kas į kartingų trasą Kaune (Kartlando kartodrome), kas namo, kas kitais keliais. Kaip visada maloniai nusiteikę, pasikrovę geros energijos, pabendravę ir papokštavę. Iki kitų smagių susitikimų, bendraminčiai (o jie kalendoriuje jau ne už kalnų).