Asociacija „Lietuvos BMW klubas“

  • Buveinės adresas:Tuskulėnų G. 10 – 25, LT – 09212, Vilnius, Lietuva
  • Įmonės kodas:195732955
  • Bankas:AB bankas „CITADELE“
  • Banko sąskaita:LT07 7290 0000 0870 0894
Kontaktai

Klubo veikla

Renginiai

Lietuvos BMW klubas kiekvienais metais rengia keturis tradicinius renginius, kurie skirti klubo nariams bei klubo svečiams. Kiekvienas iš mūsų atranda kažką naujo:

Žiemos Testas – tai sportinis renginys, vykstantis pirmąjį vasario savaitgalį Šio renginio metu yra galimybė pasitikrinti automobilio valdymo įgūdžius ant sniego. 

BMW Vasara – vasaros sezono atidarymo šventė. Tai taip pat sportinis renginys su daugybe įvairių konkursų, atrakcijų ir akcijų tiek dalyviams, tiek ir žiūrovams. 

Kelionė per Lietuvą – kiekvienais metais iš naujo atrandame pasirinktą Lietuvos kampelį, jo įžymias vietas. Puikiai praleidžiame laiką keliaudami su gera kompanija. 

BMW Kalėdos – tai tradicinis malonus širdžiai labdaringas renginys Beižonių vaikų globos namų auklėtiniams, ilgam paliekantis teigiamas emocijas ir prisiminimus, tiek vaikams, tiek dalyviams.

Bendravimas

Tai neatsiejama klubo veiklos dalis, tai ir kassavaitiniai klubo narių susitikimai, ekspromtu susiorganizuoti laisvalaikio praleidimo būdai, kelionės į kasmetinius BCE susibūrimus.

Automobilizmo tradicijos

Stengiamės palaikyti ryšius su Lietuvos auto klubais, esant galimybei dalyvaujame jų renginiuose, taip pat nepamirštame kaimyninių šalių BMW klubų, kuriuos nuolat kviečiame apsilankyti mūsų renginiuose.

Autosportas

Klubas yra oficialus LASF narys. Kiekvienais metais klube atsiranda narių ir narių komandų, kurios atstovauja klubui įvairiose automobilių sporto varžybose:  slalomuose,  mini žiedinėse lenktynėse, ir Baltijos šalių, ir Lietuvos žiedinėse lenktynėse, Omnitel 1000 km lenktynėse ir kituose sporto renginiuose.

Labdara

Tradicija tapęs renginys - BMW Kalėdos, taip pat Velykų renginys Beižonių vaikų namuose visada sulaukia aktyvaus narių ir su klubu susijusių žmonių dėmesio. Šių renginių metu ne tik vežame labdarą, bet stengiamės vaikus nustebinti įdomia programa ir nudžiuginti dėmesiu ir žmogiška šiluma.